ПЛАН РОБОТИ НА осінні КАНІКУЛИ 2013
Дата |
Гурткова робота |
Спортивно-масові заходи |
Робота учнівського самоврядування |
Екскурсії |
28 жовтня |
12.00 Гурток «Рівний рівному» Бобринська І.С. |
09.00 Естафета «Спритні та сміливі» 2 класи Довгий С.Й. |
|
9.00 Екскурсія до Дитячої районної бібліотеки 4-А, 4-Б Люлюк В.О. Мацко С.В.
|
11.00 Гурток «Школа козачат» Білоусова А.М. |
11.00 Піонербол 5-8 класи Азаркіна Л.П. |
|
|
|
11.30 Гурток «Школа проти СНІДУ» Сіманько О.О. |
13.00 Баскетбол 9-11 класи Кочегаров О.С. |
|
|
|
29 жовтня |
12.00 Гурток «Musik site» Степанюк М.В. |
09.00 Конкурсна програма «Юні футболісти» 3 класи Довгий С.Й. |
|
14.00 Культпохід до кінотеатру «Олімп» на перегляд художнього фільму «Сталінград» 11-А Чудінова С.М. |
13.00 Гурток «Юні музеєзнавці» Герун М.І. |
11.00 Змагання з настільного тенісу 5-8 класи Азаркіна Л.П. |
|
18.00 Екскурсія до м. Київ 7-А Короленко Т.В. |
|
10.00 Гурток «Україна в роки Великої Вітчизняної війни» Неспірна Н.І. |
13.00 Волейбол 9-11 класи Кочегаров О.С. |
|
|
|
30 жовтня |
09.00 Гурток «Журавочка» Пономарьова Н.П. |
09.00 Рухливі ігри за бажанням дітей на свіжому повітрі «Рухливі вихідні» 1 класи Довгий С.Й. |
11.00 Тренінг з розвитку лідерських здібностей |
Екскурсія до м. Київ 7-А Короленко Т.В. |
|
|
|
10.00 Екскурсія до Криворізького краєзнавчого музею 5 класи Кужева В.В. Бобринська І.С. |
|
|
11.00 Турнір з шахів «Король та королева» 5 класи Азаркіна Л.П. |
|
11.00 Відвідування виставки метеликів 8 класи Князькова Н.В. Бадян Л.Р. |
|
|
13.00 Баскетбол 9-11 класи Кочегаров О.С. |
|
Перегляд фільму 9-Б клас Герун М.І. |
|
|
|
|
14.00 Відвідування виставки метеликів 6 класи Горшкова Т.І. Смуток Н.В.
|
|
31 жовтня |
10.00 Гурток «Дебати» Шломенко Л.С. |
09.00 Піонербол 4 класи Довгий С.Й. |
12.00 Відео-лекторій щодо профілактики здорового способу життя |
10.00 Виставка тварин Матющенко С.Ф. |
11.00 Гурток «Міткий стрілець» Довгий С.Й. |
11.00 Змагання з настільного тенісу 5-8 класи Азаркіна Л.П.
|
|
8.00 Екскурсія «Балка Ковальська» 9-А клас Коржов М.М. Кротенко Н.В. |
|
10.00 Гурток «Школа козачат» Азаркіна Л.П. |
13.00 Турнір з шахів «Біла тура» 9-11 класи Кочегаров О.С. |
|
Екскурсія до м. Київ 7-А Короленко Т.В. |
|
|
15.00 Баскетбол 9-11 класи Азаркіна Л.П.
|
|
10.00 Відвідування кінотеатру «Мультиплекс» та екскурсія до 3-D музею м. Кривого Рогу 10 класи Абрамова В.Г. Причинська Н.В.
|
|
01 листопада |
10.00 Гурток «Шкільний рюкзак» Гут В.П. |
09.00 Змагання з загальної фізичної підготовки «У фізкультурника в гостях» 3-4 класи Довгий С.Й. |
|
|
09.00 Гурток «Журавочка» Пономарьова Н.П. |
11.00 Баскетбол 9-11 класи Азаркіна Л.П.
|
|
|
|
10.00 Гурток «Дебати» Білоусова А.М. |
13.00 Футбол 9-11 класи Кочегаров О.С. |
|
|