Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Про доступ до публічної інформації

 

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 68

 

НАКАЗ

 

     15.03.2016 року                                        м. Кривий Ріг                                              №150

 

Про доступ до
публічної інформації

        На виконання законів України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», від 9 квітня 2015 року № 319-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних», Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 23.02.2016 року №56 “Про доступ до публічної інформації у формі відкритих даних” та з метою забезпечення доступу громади до інформації про використання публічних коштів розпорядниками коштів державного і міського бюджетів,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Забезпечити оприлюднення на веб-сайті школи інформації щодо видатків КЗШ №68 у 2016 році.

    Відповідальна: заступник директора з ГЧ Давидова К.М.

  2. Забезпечити до 15 числа кожного місяця оприлюднення на веб-сайті школи інформації щодо фактичного використання бюджетних коштів у 2016 році.

    Відповідальна: заступник директора з ГЧ Давидова К.М.

  3. Призначити відповідальним за внесення вищезазначеної інформації на веб-сайті школи інженера-електроніка Семенчука В.В.

  4. Контроль та координування робіт щодо оприлюднення та оновлення інформації з фактичного використання бюджетних коштів у 2016 році залишаю за собою.

 

Директор школиЛ.Я.Камлик

З наказом ознайомлені:

Давидова К.М.

Семенчук В.В.