English Week! Цікаво! Пізнавально! Творчо!

Минулого тижня з 21 по 25 вересня 2020 року у нашій школі проходив тиждень англійської мови. Наші учні з радістю  долучились до участі в заходах та роботи на уроках, які було проведено вчителями англійської мови школи.
У понеділок 21 вересня учні 5, 6-х класів отримали цікаве завдання від вчителя Гакало О. М. - подивитися навколо себе та знайти речі, предмети з англійськими написами (вдома, на вулиці, у магазині), таким чином вони переконалися, що англійська є невід’ємною частиною нашого життя!

anglned2021001 anglned2021002

21 вересня вчителем Мановицькою Я. В. було проведено урок в 11 класі з теми "Навчальні міжнародні програми". Протягом заняття було продемонстровано індивідуальну, парну та групову форми роботи. Учні з'ясували переваги та недоліки навчання закордоном та визначилися з іноземною освітньою програмою, що відповідає їхньому запиту на подальшого вступу у ВНЗ.

anglned2021003

21 вересня вчителем Савченко В.Г. було проведено онлайн зустріч учнів 5-х класів  з колишнім волонтером Корпусу Миру США в Україні Веронікою Ріос Форд. Темою зустрічі було «Навчання у школах України та США в умовах карантину».Діти поділились своїми враженнями щодо   правил, яких вони мають  дотримуватись  під час перебування у школі та активно задавали питання Вероніці про процес навчання у школах штату Флоріда, в якому мешкає Вероніка. П’ятикласники домовились про наступну зустріч з волонтеркою і пообіцяли, що наступного разу зможуть задавати запитання Вероніці без допомоги вчителя!

anglned2021004 anglned2021005

21 вересня також  пройшов відкритий урок у 6-Б класі, який проводила вчитель Гакало О.М.  Діти покращили знання з теми «Я, моя сім’я та друзі», об’єднувалися у групи та практикували використання PresentSimpleTenseandPresentContinuousTense, а також створювали історії про літній відпочинок.

anglned2021008 Снимок экрана в 2020-09-28 12-20-34

22 вересня вчителем Мановицькою Я. В. було проведено захід "Цікава англійська" для учнів 7-В класу. Протягом заняття в ігровій формі діти повторили основні граматичні правила та мали змогу практикувати лексичні одиниці за тематикою "Дозвілля".

anglned2021009

22 вересня відбувся захід на тему «Шкільне приладдя». Учні під керівництвом вчителя Гакало О.М. розвивали навички говоріння, аудіювання та читання на свіжому повітрі, співали і виконували певні рухи, грали у цікаву гру «Mingle, mingle» та створювали власні проєкти-рюкзаки для себе та своїх друзів.

anglned2021011 Снимок экрана в 2020-09-28 12-14-47

23 вересня вчителем Нагорною О.О. було проведено відкритий урок у 2-А класі на тему «Де ти знаходишся?». Учні активно брали участь у обговоренні теми уроку, складали діалоги, виконували вправи.
Протягом тижня іноземної мови вчитель Нагорна Ольга Олександрівна провела тематичну вікторину для учнів другого класу «Країни Європи: звідки ти?»
Дітей ще більше зацікавило різноманіття мов, виявлено неабияке бажання подорожувати, приділяти більше уваги вивченню іноземної мови.

anglned2021014 anglned2021013
anglned2021015

24 вересня вчителем Савченко В.Г. було проведено відкритий урок у 5-В класі з теми «Я та мої друзі. Практика у спілкуванні». Під час уроку учні мали можливість перевірити свої знання та вміння описувати зовнішність та захоплення друзів  за допомогою завдань на смарт дошці, брали активну участь у роботі в групах та рольових іграх, виконували улюблені пісні англійською.

anglned2021016 anglned2021017

24 вересня Приліпко М.О. було проведено урок у 3-Б класі на тему" Навчання   розповіді про себе за зразком". Учні вивчають англійську мову за програмою НУШ та вчаться складати розповідь про себе, опановують смарт  дошку та виконують на уроках інтерактивні вправи.

anglned2021018 anglned2021019

25 вересня було підведено підсумки проведення тижня та нагороджено учасників конкурсу англійської мови ГРИНВІЧ 2019

anglned2021020 anglned2021021
anglned2021022