ПРОЄКТ «ОРИГІНАЛЬНА КЛЮЧНИЦЯ»

Ніхто не буде сперечатися, що ключі від квартири або машини повинні зберігатися в певному місці. У цьому допоможе ключниця. Ключниця (аксесуар) — спеціалізований пристрій для зберігання і перенесення ключів. Настінна ключниця може стати не тільки оригінальним декором інтерєру, але й чудовим корисним подарунком для рідних і близьких. Під час дистанційного навчання учні 7-х класів виготовляли настінну ключницю. Працюючи над проєктом учні розробили свій варіант виготовлення ключниці, підібрали необхідні матеріали, інструменти та виготовили виріб.

MyCollages 23 MyCollages 24
MyCollages 25 MyCollages 26

Бутерброди як прикраса стола

Бутерброди – найбільш розповсюджений вид закуски. Бутерброди (накладанці) бувають різні і для різних випадків. І набір продуктів для них також може бути зовсім різним. Під час дистанційного навчання учні 6-х класів познайомились з видами бутербродів, умовами їх приготування. І пригостили свою родину смаколиками.

MyCollages 17 MyCollages 18
MyCollages 19 MyCollages 20
MyCollages 21 MyCollages 22

Підсумки проєкту до Дня вишиванки від учнів 6-х класів

Впродовж останніх тижнів учні 6-х класів працювали над реалізацією проєкту «Ідея саморобки на День вишиванки». Бо вишиванка – це не просто одяг, це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Це наша історія.

Вишиванко моя, вишиванко,
Ти - як пісня, у серці моїм.
Одягну тебе в будні і свята,
Щоб любов поселилася в нім...

Учні 6-х класів виготовили в техніці оригамі сорочки та прикрасили їх орнаментами, які самі розробили.

IMG-dbibdfyrf201 IMG-dbibdfyrf202

IMG-dbibdfyrf203 IMG-dbibdfyrf204

IMG-dbibdfyrf205 IMG-dbibdfyrf206

IMG-dbibdfyrf207

Виготовлення рамки для фото

Щоб затамувати мить, коли нам було добре, цікаву подію, щасливий момент, ми з Вами робимо фотографії, а тим паче, коли у нас є сучасні гаджети. На сьогодні популярності набувають фотографії в рамках, що можуть слугувати оформленням будь-якого інтер’єру, сувеніру та ін. Погодьтеся, поглянувши на фотографію ми мимоволі згадуємо ту мить, коли це фото зроблене і приємні відчуття наповнюють наше серце. А якщо рамку для улюбленого фото зробити ще і власними руками, то стає приємніше вдвічі. Так, учні 7-х класів, в умовах дистанційного навчання розробили та виготовили рамку для фото, щоб запам’ятати найяскравіші миті свого життя.

MyCollages 8 MyCollages 9
MyCollages 10 MyCollages 11

Виготовлення органайзера для дрібничок

В умовах карантину, учням 6-х класів було запропоновано спроектувати і виготовити органайзер для дрібничок. Скориставшись підручними матеріалами: втулками від паперових рушників, коробочками різних розмірів, пластиковими пляшками, одноразовими стаканчиками та іншим, діти виготовили цікаві, оригінальні, місткі, зручні у користуванні вироби. Презентуємо результати дистанційної роботи учнів.

MyCollages 1 MyCollages 2
MyCollages 3 MyCollages 4