Молодіжний Євро-Парламент

Хімія кольорів: 10 експериментів

У рамках проведення тижня STEAM-SТEM-STREAM-освіти у школі 27 листопада 2020 року на перервах для учнів 1–7-х класів було проведено науковий захід «Хімія кольорів: 10 експериментів».
Юні дослідники хімії з 9-В класу запропонували молодшим учням разом з ними зазирнути в науковий світ та уявити себе справжніми вченими! Ними було проведемо 10 хімічних дослідів з кольорами та їх перетворенням. На прикладах цих дослідів продемонстровано, що кожен колір є ознакою якоїсь речовини і, якщо один колір змінюється на інший, то це свідчить про те, що одна речовина взаємодіє з іншою й утворюється нова речовина. А коли хімічні реакції супроводжувалися тепловими ефектами, то діти дійшли до висновку, що під час перетворення речовин виділяється або поглинається енергія.
Учні мали змогу долучитися до проведення дослідів з хімії, пояснити природу явища або процесу, що спостерігали під час експерименту. Молодші школярі були у захваті й вдячні старшим за «чудо-хімію».

1а-6 1а-9

1в-3 2а-4