Історія та Географія

04 01 2022 GENIUS Olympiad UkraineШколярам, які цікавляться глобальними екологічними проблемами, пропонують взяти участь у першій національній Олімпіаді геніїв – GENIUS Olympiad Ukraine.
Згідно з правилами проведення конкурсу, до участі запрошуються винятково здобувачі освіти 8–11 класів, яким виповнилося 13 років.
Проєкти приймаються українською та англійською мовами, публічний захист перед членами журі відбудеться на національному фіналі 14–16 березня 2022 року. Перемога в GENIUS Olympiad Ukraine дасть змогу отримати екоквиток для участі в GENIUS Olympiad Global (США).
GENIUS Olympiad («Олімпіада геніїв») – найбільший у світі конкурс проєктів екологічного спрямування для школярів 8–11 класів. Він щороку відбувається в США, а 2022 року відбудеться і в Україні.
Більш детально з умовами реєстрації та участі у заході можна ознайомитись на сайті НУШ або GENIUS Olympiad Ukraine.