Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Просто про IT: ELEKS та nus.org.ua запускають освітній серіал для школярів та студентів

Prosto-pro-IT-ELEKS-ta-nus.org .ua-zapuskayut-osvitnij-serial-dlya-shkolyariv-ta-studentiv-scaled-e1640787651223
 
Освітній серіал “Просто про ІТ” розповідатиме простими словами про різні напрями та можливості цієї сфери.
Подивитися пілотну серію можна за цим посиланням або нижче. А тут можна пройти опитування, яке вплине на зміст нових серій.
Спікерами серіалу будуть спеціалісти ELEKS із понад 5-річним досвідом роботи. Вони розкажуть про те, в яких ІТ-професіях можна розвиватися та як і де здобувати необхідні для сфери навички. Кожна серія ґрунтуватиметься на реальному досвіді людей.
У першій серії Орест Дмитрасевич розповідає про позицію проєктного менеджера та свій шлях до неї. Він переконаний, що проєкти – це не лише про роботу, а взагалі про все, що ми робимо й що нас оточує.

У наступних епізодах розкажемо про бізнес-аналіз, продуктовий дизайн, клієнтську підтримку й не тільки. В опитувальнику ви також можете залишити свої побажання щодо тем майбутніх епізодів. Чекайте на наступний випуск у січні.
ELEKS – міжнародна інженерна інноваційна компанія, яка вже 30 років надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості в галузі технологій. У компанії працюють 2000+ висококваліфікованих спеціалістів і є представництва в Естонії, США, Канаді, Німеччині, Польщі, Великобританії, Швейцарії, Японії та ОАЕ.