Вітання із закінченням 2019/2020 н.р.!!!

image001

Ось і закінчився черговий навчальний рік. Рік, який наблизив нас стандартів Нової української школи, до змін свідомості кожного з нас. Це був рік викликів і нових завдань.
Він показав, що спільними зусиллями можна подолати все: ми змогли запровадити “креативний” карантин, дистанційне навчання та підбити підсумки річних здобутків учнів.
Дякую всім, хто був залучений до освітнього процесу! Дякую чудовим педагогам нашої школи з небайдужими серцями та інноваційними ідеями! Дякую учням за витримку і старанність у навчанні!
Окрема подяка батькам наших учнів. Адже в цьому році без вас, без вашої підтримки, нам, вчителям, не вдалося б досягти успіху.
Шановні випускники, вам – впевненості у власних силах, натхнення, духовної стійкості, успішно пройти ЗНО.
Дорогі діти! Гарного літнього відпочинку, здійснення мрій, міцного здоров’я, радості від життя!

З повагою,
директор школи                                                                              Людмила Камлик

Любі мої випускники!

Незалежно від того, як ви складете іспити,
я всерівно буду вас любити за те, що кожен з вас був у моєму житті!

Далеко не всі успішні на іспитах ставали професійними
журналістами, інженерами, філологами, вчителями,
філософами, економістами, юристами, лікарями і т. д...

Більше важить здатність людини до самостійної думки, до її  обґрунтування,
формулювання нових ідей, а не просто відтворення інформації.

Головний іспит – ЖИТТЯ, тож бажаю всім його скласти на відмінно.