Любі мої випускники!

Незалежно від того, як ви складете іспити,
я всерівно буду вас любити за те, що кожен з вас був у моєму житті!

Далеко не всі успішні на іспитах ставали професійними
журналістами, інженерами, філологами, вчителями,
філософами, економістами, юристами, лікарями і т. д...

Більше важить здатність людини до самостійної думки, до її  обґрунтування,
формулювання нових ідей, а не просто відтворення інформації.

Головний іспит – ЖИТТЯ, тож бажаю всім його скласти на відмінно.

Міжнародна науково-практична школа «Якість і економіка освіти»

20-24 вересня цього року  у м.Мінськ перебувала делегація працівників освіти України в рамках Міжнародної науково-практичної школи «Якість і економіка освіти».

Делегація у складі науковців Інституту педагогіки НАПН України та керівників шкіл (АКШУ) ознайомилися з принципами і організаційно- фінансовими механізмами управління середньою освітою, передовими практиками в сфері освіти та науки Республіки Білорусь, програмами STEM-освіти.

Нашого директора школи - Камлик ЛюдмилуЯківну було включено до складу делегації.

У рамках зустрічей з представниками Національного інституту освіти МОР Білорусь, навчальних закладів: гімназія №12 та №10 м. Мінськ, Бізнес інкубатору «Техно парк», Національної бібліотеки було представлено ключові засади системи середньої освіти Республіки Білорусь .

Неформальне спілкування учасників науково-практичної школи «Якість і економіка освіти» було відзначено знайомством з культурою білоруського народу. Місто Мінськ зачарував українських освітян духовно-історичним багатством, неймовірними краєвидами та чудовою природою. Зустріч справила незабутні враження, тому українські освітяни щиро запросили освітян Республіки Білорусь  до себе в гості.

фото 5 фото 2 фото 3