Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Від 30 листопада по 08 грудня 2020 запроваджується дистанційне навчання

Через збільшення захворюваності на грип та ГРВІ, а щей COVID-19, у КЗШ №68 від 30 листопада по 08 грудня 2020 року запроваджується дистанційне навчання.
На сьогодні ситуація із захворюваністю у школі поки що контрольована. Це – результат спільної роботи батьків та освітян. У закладі відбувається пильний контроль за захворюваністю дітей та працівників. За дотриманням необхідних правил безпеки. Батьки при перших ознаках недуги залишають дітей вдома. Але ми всі розуміємо, що епідеміологічна ситуація – складна. І разом ми повинні робити все, аби упередити стрімке розповсюдження вірусу.
Школа вимушена підлаштовуватися під нові реалії. Педагоги КЗШ №68 закликають дітей та їхніх батьків, окрім щоденного моніторингу температури та обов’язкового носіння масок у громадських місцях, утриматися від відвідування масових заходів.  Наразі пріоритетом є збереження здоров’я дітей, батьків учнів та педагогів. Освітній заклад готовий до нових викликів пандемії, проте для того, щоб не припиняти звичний освітній процес, кожен його учасник має свідомо поставитися до дотримання протиепідемічних заходів.
Залишаймося здоровими!!!

Nakaz 240-1
Nakaz 240-2

Nakaz 240-3