Ми за здоровий спосіб життя!

З 05 по 09 октября 2020 року з метою формування в дітей і підлітків соціальних, комунікативних компетентностей щодо здорового способу життя, ознайомлення учнів з негативними наслідками шкідливих звичок у начальному закладі було проведено профілактичні бесіди та заняття з елементами тренінгу на теми: «Життя – найбільша цінність», «Ми за здоровий спосіб життя», «Ми обираємо здоров’я», а також анкетування «Твоє ставлення до шкідливих звичок» в рамках акції «Життя яскраве без тютюну, алкоголю, наркотиків».
Під час вищезазначених заходів педагоги акцентували увагу учнів на перевагах здорового способу життя за допомогою різних форм роботи. Заходи були спрямовані на усвідомлення учнів про те, що здоровя – це вершина, яку кожен повинен підкорити самостійно!

DSCN0993 DSCN0995

DSCN1001 DSCN1007