Анкета «Літнє оздоровлення – 2018»

ПІБ дитини ________________________________________________________

Клас ______________________________________________________________

ПІБ батьків ________________________________________________________

Адреса ____________________________________________________________

Вкажіть місяць, під час якого бажаєте, щоб Ваша дитина відвідувала пришкільний дитячий табір відпочинку «Веселка»

-          червень____

-          липень_____

-          серпень____

Чи бажаєте, щоб діти під час роботи табору «Веселка» відвідували культурно-мистецькі заклади (театри, виставки, кінотеатри)  та екскурсії?

-          так____

-          ні_____

Чи бажаєте, щоб діти під час роботи табору «Веселка» відвідували спортивно-розважальні заклади (боулінг, каток, розважальні центри)?

-          так____

-          ні_____

Ваші пропозиції щодо вдосконалення роботи пришкільного  табору відпочинку  «Веселка» _________________________________________________________________________________________________________________

Дата __________                                                   Підпис ________________

Звернення до батьків

За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня цілого класу школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян!

Правила безпеки життєдіяльності слід знати всім, а підростаючому поколінню особливо. Адже, як свідчить безжальна статистика, маленькі громадяни нашої держави, на жаль, дуже часто нехтують правилами безпеки і стають заручниками власної необережності

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишаєте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті!
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Не залишайте дітей без нагляду!