2021 - навчальний рік математичної освіти!

29 березня 2021 року відбулася педагогічна рада з теми "Трансформації та адаптації математичної освіти в закладі: від реалій до забезпечення якості".
Розпочала педагогічну раду заступник директора з навчально-виховної роботи Синичич Вікторія Вікторівна та ознайомила слухачів з порядком денним. Заступник директора з НВР Морозова Лариса Антонівна підготувала аналітичну доповідь з теми "Стан математичної освіти в закладі: досвід, проблеми, перспективи". У доповіді представлений детальний аналіз рівня математичної грамотності учнів, окреслені актуальні проблеми математичної освіти та детально розглянуті ефективні шляхи розв'язання проблем формування математичної компетентності. В обговоренні доповіді взяли участь:
Хидивова Г.М. та Воловик А.Ю., які ознайомили з математичною освітою в контексті Нової Української Школи;
Попова О.І., яка повідомила про математичні навчальні стратегії крізь призму міжнародного дослідження PISA-2018;
Кужева В.В., яка показала, як використовують учні математичні компетентності на різних навчальних предметах;
Сіманько О.О., який представив різноманітні шляхи підвищення математичної компетентності учнів;
Кирюшенко Н.В., яка наглядно продемонструвала сучасні дієві інтернет кейси з метою розвитку цифрової компетентності учнів та педагогів.
Наприкінці творчою групою було представлено проєкт рішення педагогічної ради, який був ухвалений педагогічним колективом одноголосно!

300321viber 2021-04-04 20-05-44