Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Лінійка-реквієм «Героями не народжуються»

Сьогодні 20 лютого 2019 року о 8:30 у школі була проведена лінійка-реквієм «Героями не народжуються», присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Учні 5-11 класів світлом своїх свічок вшанували тих патріотів, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою.
Герої повинні жити в нашій пам’яті! Вічна пам’ять загиблим.

DSCN9393 DSCN9413
DSCN9418 DSCN9420
DSCN9421 DSCN9427

«Хоробрі серця»

IMG-62f795d039a45bd41666538ad201f31f-V14.06.2018 з метою виховання гордості за свій народ, шанобливого ставлення до військових, учасників АТО та збереженню пам’яті про тяжкі випробування нашого народу, вихователі загону, педагог-організатор та музичний керівник провели виховний захід «Хоробрі серця» з покладанням квітів до меморіальних дошок Королюку Андрію та Єманову Олексію до Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України.
Ще 4 роки тому ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава», а тепер ці слова набули нового змісту. Сьогодні твориться історія, учасниками якої ми є самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Сьогодні, як ніколи, ми повинні допомагати своїй державі, щоб вона була нероздільною, щоб ми мали свою Батьківщину. Ми повинні допомагати своїм воїнам, які гинуть від кулі ворога, захищаючи нас і нашу Україну. Словом підтримки, невеликим сувеніром. маскувальною сіткою, продуктами харчування, дитячою молитвою захисника.
Багато добровольців з нашого міста зараз в АТО. Ми ними пишаємося, бажаємо їм терпіння, мужності, здоров’я і щоб вони якнайшвидше поверталися живими і здоровими до своїх родин.
Хай живе Україна! Слава Україні! Героям слава!
IMG-763b3c936a4c1254ddddfa62e45ff1a4-V IMG-7f679fc3bcc68c76b34cea6d03932a49-V

Семінар вчителів з предмету «Захист Вітчизни» Саксаганського району

 

621013 html 630ba541

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ІННОВАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР»

КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №68

Програма

 семінару вчителівз  предмету

  «Захист Вітчизни»

Саксаганського району

Національно-патріотичне виховання громадянина через інноваційні форми викладання предмету «Захист Вітчизни» та організацію позакласної роботи

КРИВИЙ РІГ

2016

Детальніше

Гості семінару

  1.  Бусень Олег Петрович- голова громадської організації "Сприяння Збройним Сила України та Національної Гвардії України"
  2. Пустовіт Андрій-командир 14 реезервної сотні Добровольчого Українського корпусу " Правий сектор"
  3. Пустовіт Олексвндр-боєць Добровольчого Українського корпусу " Правий сектор" Окремої тактичної групи ім. капітана Воловика
  4. Забояк Олег Богданович-обозний Інгульської паланки війська Запорожського низового Українського козацтва
  5. Гребенюк Олег Максимович-співробітник штабу Національного захисту Дніпропетровської області
  6. Горянський Валерій-співробітник полку "Дніпро-1"                                                                         Xfcx2tGKen0
  7. Новохатько Андрій Анатолійович- військовий 40 батальйону "Кривбас"
  8. Д'яков Володимир Олександрович                                                                                              

Світлиця Української Доблесті і Слави

   З метою вшанування пам`яті,  мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України,  починаючи з 2014 року 14 жовтня в Україні відзначають державне свято — День захисника України.  13 жовтня у навчальному закладі було урочисто відкрито Світлицю української доблесті і слави.Тут учні школи зможуть ознайомитися з кращими національними військовими традиціями козацтва, січових стрільців, Армії УНР, УГА та УПА, прикладами масового героїзму українців у лавах Червоної Армії у роки Другої світової війни.Адміністрація школи, педагогічний колектив, члени батьківського комітету переконані в тому, що обізнаність вихованців школи з військовими традиціями і звитягами українсько народу сприятиме подальшому зміцненню їх патріотичних почуттів.

1sv  2sv  3sv  4sv   6sv  5sv

Відкриття меморіальної дошки Андрію Петровичу Королюку

   В переддень святкування Дня захисника України на фасаді школи встановили меморіальну дошку полеглому під Іловайськом Андрію Королюку. Щоб вшанувати ім’я полеглого воїна, на відкриття меморіальної дошки прийшли бойові друзі Андрія, заступник голови Саксаганського виконкому Криворотній Ігор Іванович, капелан 40-го батальйону Юрій, жителі мікрорайону, учні. «Встановлення цієї дошки - ініціатива нашої громадської організації. Ще у травні ми пообіцяли мамі Андрія зробити це», - говорить заступник голови ГО "Батальйон національного захисту "Кривбас" Андрій Єрьоменко. Андрій загинув під Іловайськом 29 серпня 2014 року. В результаті наполегливих зусиль рідних загиблого та пошуковців тіло А.П. Королюка було ідентифіковано та перепоховано на Центральному кладовищі м.Кривий Ріг.

1md  2md  3md  4md  5md  6md

Військово-патріотичне свято: об’єднало учнів та почесних гостей!

З нагоди 72-ї річниці визволення міста Кривого Рогу у спортивній залі нашої школи відбулося районне військово-патріотичне свято для учнів 10-11 класів, яке організував вчитель допризовної підготовки Портянко Г.О.

На святі були присутні почесні гості свята: співробітник Штабу національного захисту Гребенюк Олег, боєць батальйону спецпризначення Національної поліції Дніпро-1 Добровольський Андрій, командир 14 Запасного батальйону ДУК Пустовіт Андрій, голова волонтерського відділу ОО «Інгульська паланка» Забож Олег, боєць батальйону спецпризначення Національної поліції «Січеслав» Тарасенко Сергій та 9 шкіл міста, учні були присутні разом зі своїми викладачами допризовної підготовки.

З привітальними словами, теплими та щирими побажаннями щастя і миру до присутніх звернулася директор школи Камлик Л.Я.  Гребенюк Олег у своєму виступі запевнив учнів, що наснага, активність і наполегливість є запорукою подальших успіхів в усіх їх починаннях, які слугуватимуть благородній справі миру і розквіту України, шляхетній справі служіння народові України, відродженню національних військових традицій.

Після урочистого відкриття команди змагалися зі стрільби. Змагання проходили в атмосфері азарту та бажання перемоги.

IMG 0263 IMG 0282 IMG 0288