«Партизани: героїчна сторінка історії»

DSC02464-800x80022 вересня Україна відзначає День партизанської слави! Це – свято людей сильних духом, котрі не шкодували життя для Перемоги над ненависним ворогом, всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни 1941-1945 р.р., увічнення їх пам'яті. Із нагоди Дня партизанської слави в шкільній бібліотеці був проведений захід «Партизани: героїчна сторінка історії», на який була запрошена завідуюча міської бібліотеки №24 Лариса Іванівна. Школярі 9-х класів із захопленням слухали розповідь про героїчні подвиги видатних партизанських діячів С. Ковпака, П. Вершигору, М. Наумова, С. Руднєва, О. Федорова. Коли під їх керівництвом партизани і підпільники пройшли крізь роки напруженої жорстокої боротьби, самопожертви за визволення рідної землі від ворожої навали. Розповіла як на території України діяла величезна партизанська армія — 55 з'єднань, майже 2 тис. загонів та самостійних диверсійно-розвідувальних формувань, в яких воювало понад 500 тисяч партизанів.
Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою проти німецько-фашистських загарбників, а героїчний подвиг українських партизанів у Другій Світовій війні назавжди залишиться в народній пам'яті.

Учні переглянули фрагмент хроніко - документальної кінострічки «Партизанський рух. Щоденник».

У шкільній бібліотеці була оформлена тематична виставка історичної літератури «Стежками партизанської слави» та воєнні фотографії.

DSC02450-800x800  DSC02455-800x800  DSC02462-800x800