Ми нація єдина , твої ми діти, Україно!

DSC01423-800x800Не цураймося, родаймося друзі,
Наша сила- наш рід і сім’я.
Розквітай же калиною в лузі,
Україно, соборна моя!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
Бібліотекар підготувала екскурс в історію «День Соборності України: відродження нації» та ознайомила з тематичною викладкою літератури про часи становлення України як єдиної, соборної держави «Ми нація єдина , твої ми діти, Україно!»
Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння, не знаєш історії свого народу і своєї сім'ї.
День Соборності України повинен виявляти найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави, адже українська мрія – єдність, свобода і незалежність.