• ВАКАНСІЇ У ШКОЛІ!
    вчитель англійської мови,
    вчитель початкових класів,
    вчитель інформатики та математики,
    робітник з комплексного обслуговування і ремонту будівель,
    гардеробник,
    садівник, двірник.

• Шановні батьки нагадуємо вам про необхідність проходження дітьми профілактичного медичного огляду за формою 086-1/0 у дільничного педіатра.
    Діти:
    11,14,15 років додатково оглядаються хірургом та стоматологом, здають аналіз крові                             на гемоглобін;
               16-17 років оглядаються тільки стоматологом - Качалова,13; тел.: 098 902 19 93;
               14-18 років флюорографічне обстеження - Детская больница № 4, тел.: 096 142 46 22.
    Педіатр на м-н. Гірницький приймає у червні з 16 до 18 годин за попереднім записом за телефоном: 0676285655. Медична форма 086-1/0
  • ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ,  УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

На сайті встановлена функція для переходу на сайт EdEra.
    Educational Era – проект, який займається розробкою освітнього онлайн-контенту та рішень для платформ онлайн-навчання. Це допоміжний портал для роботи в навчальному процесі.

• Оголошення!

Пропонуємо переглянути цікавий репортаж про успіхи наших педагогів і учнів, який вийшов у передачі «Цей день» на телеканалі «Рудана»

У КЗШ №68

STEM-освіта - це об'єднання наук, спрямоване на розвиток нових технологій, інноваційного мислення та забезпечення потреб сучасного ринку праці.

Розробка ефективних моделей впровадження STEM–освіти у навчальних закладах різних типів сприяє розвитку регіональної системи; STEM-освіти через створення STEM-центрів, STEM-амбасад; створення та впровадження авторських програм, ранню профілізацію та профорієнтацію, організацію науково-дослідницької, проектної, винахідницької діяльності учнів та вчителів, масових науково-популярних заходів та ін.

Впровадження у КЗШ № 68 дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти» має на меті – науково обґрунтувати та експериментально перевірити ефективність науково-методичних засад створення інноваційної моделі STEM-освіти на базі навчальних закладів області.

Об’єкт дослідження – процес створення та впровадження інноваційної моделі STEM-освіти.

Предмет дослідження – науково-методичні засади створення та впровадження інноваційної моделі STEM-освіти.