Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive
 • ВАКАНСІЇ У ШКОЛІ!
  Практичний психолог,
  вчитель ритмики, 
  вчитель англійської мови,
  вчитель початкових класів,
  вчитель інформатики та математики,
  робітник з комплексного обслуговування і ремонту будівель,
  садівник, двірник.

   

 • Шановні батьки нагадуємо вам про необхідність проходження дітьми профілактичного медичного огляду за формою 086-1/0 у дільничного педіатра.
  Діти:
  11,14,15 років додатково оглядаються хірургом та стоматологом, здають аналіз крові                             на гемоглобін;
             16-17 років оглядаються тільки стоматологом - Качалова,13; тел.: 098 902 19 93;
             14-18 років флюорографічне обстеження - Детская больница № 4, тел.: 096 142 46 22.
  Педіатр на м-н. Гірницький приймає у червні з 16 до 18 годин за попереднім записом за телефоном: 0676285655. Медична форма 086-1/0
 • ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ,  УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!
   
   
  На сайті встановлена функція для переходу на сайт EdEra.
  Educational Era – проект, який займається розробкою освітнього онлайн-контенту та рішень для платформ онлайн-навчання. Це допоміжний портал для роботи в навчальному процесі.
   
 • Оголошення!

  Пропонуємо переглянути цікавий репортаж про успіхи наших педагогів і учнів, який вийшов у передачі «Цей день» на телеканалі «Рудана»

  http://rudana.com.ua/misto/peremozhci-konkursu-vchyteliv

У КЗШ №68

STEM-освіта - це об'єднання наук, спрямоване на розвиток нових технологій, інноваційного мислення та забезпечення потреб сучасного ринку праці.  

Розробка ефективних моделей впровадження STEM–освіти у навчальних закладах різних типів сприяє розвитку регіональної системи; STEM-освіти через створення STEM-центрів, STEM-амбасад; створення та впровадження авторських програм, ранню профілізацію та профорієнтацію, організацію науково-дослідницької, проектної, винахідницької діяльності учнів та вчителів, масових науково-популярних заходів та ін.

Впровадження у КЗШ № 68 дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти» має на меті – науково обґрунтувати та експериментально перевірити ефективність науково-методичних засад створення інноваційної моделі STEM-освіти на базі навчальних закладів області.

Об’єкт дослідження – процес створення та впровадження інноваційної моделі STEM-освіти.

Предмет дослідження – науково-методичні засади створення та впровадження інноваційної моделі STEM-освіти.