• ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ
    Станом на 22.06.2020 року школа оголошує конкурс на заміщення вакансій:
    вчителя математики,
    вчителя інформатики,
    вчителя технічної праці,
    вихователя ГПД,
    вчителя початкових класів,
    вчителя ритміки,
    робітника з обслуговування шкільної будівлі,
    двірника, озеленювача.
    З метою працевлаштування у закладі Ви можете надіслати резюме
    або ж звернутися безпосередньо до адміністрації закладу.
  • Шановні батьки нагадуємо вам про необхідність проходження дітьми
    профілактичного медичного огляду за формою 086-1/0 у дільничного педіатра

Діти: 11, 14, 15 років додатково оглядаються хірургом та стоматологом,
    здають аналіз крові на гемоглобін;
    16 - 17 років оглядаються тільки стоматологом - Качалова, 13; тел.: 098 902 19 93;
    14 - 18 років флюорографічне обстеження - Детская больница № 4, тел.: 096 142 46 22.
    Педіатр на м-н. Гірницький приймає за попереднім записом за телефоном: 0676285655.
  • Обмежено доступ до освітніх закладів не працівникам цих закладів!

Адміністрація закладу повідомляє, що відповідно до розпорядження Криворізького міського голови від 12.03.2020 № 67-р, наказу департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 17.03.2020 № 77 обмежено доступ
    до освітніх закладів не працівникам цих закладів,

за виключенням надзвичайних та аварійних ситуацій

(за попередньою домовленістю з керівником закладу).
    Можливе надання документів до закладу та запит на них
  • Шановні батьки! Карантин - це не канікули!

З метою запобігання поширенню на території України

коронавірусу COVID-19 закликаємо свідомо відноситися
    до протиепідемічних заходів та утриматися від відвідування
    громадських місць та місць з великим скупченням людей,

в тому числі дитячих та спортивних майданчиків!
    Не наражайте на небезпеку життя та здоров’я Вашої дитини!
  • ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ, УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

На сайті встановлена функція для переходу на сайт EdEra.
    Educational Era – проект, який займається розробкою освітнього онлайн-контенту
    та рішень для платформ онлайн-навчання.
    Це допоміжний портал для роботи в навчальному процесі.

У КЗШ №68

STEM-освіта - це об'єднання наук, спрямоване на розвиток нових технологій, інноваційного мислення та забезпечення потреб сучасного ринку праці.

Розробка ефективних моделей впровадження STEM–освіти у навчальних закладах різних типів сприяє розвитку регіональної системи; STEM-освіти через створення STEM-центрів, STEM-амбасад; створення та впровадження авторських програм, ранню профілізацію та профорієнтацію, організацію науково-дослідницької, проектної, винахідницької діяльності учнів та вчителів, масових науково-популярних заходів та ін.

Впровадження у КЗШ № 68 дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти» має на меті – науково обґрунтувати та експериментально перевірити ефективність науково-методичних засад створення інноваційної моделі STEM-освіти на базі навчальних закладів області.

Об’єкт дослідження – процес створення та впровадження інноваційної моделі STEM-освіти.

Предмет дослідження – науково-методичні засади створення та впровадження інноваційної моделі STEM-освіти.