Педагог - організатор

IMG 20210118 121914 0782
ДЯДЕЧКИНА АЛІНА ДМИТРІВНА

Вчитель української мови та літератури, вчитель зарубіжної літератури, керівник медіаосвітніх курсів.

З вересня 2006 року по липень 2017 року навчалась у Криворізькій загальноосвітній школі №68, де отримала атестат з відзнакою про середню освіту (закінчила школу з золотою медаллю).

З вересня 2021 року навчається у Криворізькому державному педагогічному університеті на факультеті української філології з додатковою спеціалізацією "Редагування освітніх видань" на освітньому рівні "Магістр".

Під час навчання є активною учасницею громадського життя університету, зокрема перебувала на посаді голови студентської ради факультету другий рік поспіль. У 2020 році стала Студенткою року КДПУ.

Волонтерка благодійної організації "Сонячні діти Криворіжжя".