Педагог-організатор

Салогуб Вікторія Михайлівна

Освіта вища.
Спеціаліст першої категорії.
Закінчила Харківський Державний інститут культури за спеціальністю культосвітній робітник, керівник самодіяльного оркестру народних інструментів.
У 2017 році пройшла курси підвищення кваліфікації у КВНЗ "Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" (свідоцтво СПК № ДН 24983906/484).

Педагог-тренер з наступних програм:
  • "Я-моє здоров’я-моє життя", реалізується в рамках програми "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" щодо здорового способу життя серед молоді України.
  • Інтерактивна навчальна виставка з питань репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ серед молоді "Маршрут Безпеки".
  • "Підвищення психосоціальної стійкості до стресу у дітей".
  • З безпеки дорожнього руху "Відповідальні батьки" в рамках Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді "TraffikCallenge."