Конкурс "Квітневі читання-2017"

Конкурс дослідницьких робіт «Квітневі читання» для учнів 5-8 класів – 20 квітня 2017 року на базі КЗШ №68 .

Заявку на участь можно подати за посиланням або надіслати заявку та тези на почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У заголовку тез наводятся такі дані назва роботи, прізвище,ім'я, по батькові автора;найменування базового навчального закладу, прізвище ,ім'я, по батькові , посада (за наявністю науковий ступень , вчення, звання, категорія )наукового керівника.

У тезах ( текст до 1 сторінки)подається стисло: храктеристика змісту роботи з визаначенням основної мети, актуальності та завдань наукового дослідження , зазначення висновків та оримані результати проведеної роботи.Обсяг одна сторінка.

Старт конкурсам!

З початком навчального року стартували й традиційні шкільні конкурси: "Учень року", "Учитель року"До згаданих номінацій додано "Класний керівник року", "Кабінет року", "Найактивніший батьківський комітет" та інші. Підсумки конкурсів  -  наприкінці навчального року.

Переможці будуть відзначені подарунками. Тож варто позмагатися.

IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

До уваги учнів 8-11 класів!

z-tdhj Пропонуємо взяти участь у конкурсі! Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016 року, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2016 року – березні 2017 року буде проведено IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників. Роботи учасників Конкурсу в строк до 20 січня 2017 року надсилаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2017 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2017 році.

За додатковою інформацією та консультаціями щодо написання робіт звертайтеся до своїх учителів української мови та літератури.