• ВАКАНСІЇ У ШКОЛІ!
    вчитель англійської мови,
    вчитель початкових класів,
    вчитель інформатики та математики,
    робітник з комплексного обслуговування і ремонту будівель,
    гардеробник,
    садівник, двірник.

• Шановні батьки нагадуємо вам про необхідність проходження дітьми профілактичного медичного огляду за формою 086-1/0 у дільничного педіатра.
    Діти:
    11,14,15 років додатково оглядаються хірургом та стоматологом, здають аналіз крові                             на гемоглобін;
               16-17 років оглядаються тільки стоматологом - Качалова,13; тел.: 098 902 19 93;
               14-18 років флюорографічне обстеження - Детская больница № 4, тел.: 096 142 46 22.
    Педіатр на м-н. Гірницький приймає у червні з 16 до 18 годин за попереднім записом за телефоном: 0676285655. Медична форма 086-1/0
  • ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ,  УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

На сайті встановлена функція для переходу на сайт EdEra.
    Educational Era – проект, який займається розробкою освітнього онлайн-контенту та рішень для платформ онлайн-навчання. Це допоміжний портал для роботи в навчальному процесі.

• Оголошення!

Пропонуємо переглянути цікавий репортаж про успіхи наших педагогів і учнів, який вийшов у передачі «Цей день» на телеканалі «Рудана»

M18-logo-big

"Я обираю президента України!"- всеукраїнська імітаційна гра
у формі виборів 15-23 березня 2019
  р.

Всеукраїнська імітаційна гра-вибори до Верховної Ради України
«Партія моєї мрії», 26-27 жовтня 2018 р.

Про проект: Головна особливість виборів «Партія моєї мрії» в тому, що діти і молодь свій вибір робитимуть не за назвою партії чи іменем її лідера. Назви партій будуть приховані за літерами (партія А, партія Б тощо). Дітям пропонується зробити свій вибір орієнтуючись на зміст передвиборчих партійних програм і обрати ту, що найбільше відповідає власним переконанням. Щоб зрозуміти сутність демократії, виборчого процесу та навчитися аналізувати політичні програми в навчальних закладах та осередках роботи з дітьми й молоддю пройдуть заняття й активності з політичної просвіти.

Мета проекту: Привернення уваги дітей і молоді до суспільного життя, процесу свідомого вибору влади, долання стереотипів щодо політичної діяльності і як підсумок - формування громадянських та соціальних компетентностей.

Всеукраїнська імітаційна гра «Партія моєї мрії» проводиться в рамках міжнародного проекту «За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці низки громадських організацій та закладів освіти.