Scan0003

МОРОЗОВА  ЛАРИСА  АНТОНІВНА

Заступник директора з навчально-виховної роботи школи

Категорія: перша, вчитель математики та фізики.
Закінчила Криворізький педагогічний університет.
Лариса Антонівна — сумлінний та цілеспрямований працівник, відзначається відповідальністю до роботи та посадових обов’язків.
Систематично працює над собою, постійно займається власним самовдосконаленням, в роботі проявляє професіоналізм, ініціативу, творчість. Вона досконало володіє ефективними методами планування та організації навчально-виховного процесу.
У своїй педагогічній роботі Лариса Антонівна дотримується такого висловлювання: “Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити” (К.Ушинський).
Кредо: “Треба на все дивитися з посмішкою!”

Короленко тетяна віталіївна

Заступник директора з виховної роботи школи

Категорія: вища, вчитель біології.
Закінчила Криворізький Державний педагогічний університет.
В народі кажуть, що письменник живе в своїх книжках, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель у думках і справах своїх учнів. Ми намагаємось, щоб наші учні з почуттям вдячності згадували нашу школу, тому що від нашої самовідданої праці, невичерпної енергії, громадської активності залежить майбутнє нашого народу.

IMG 20190215 1026182

Андреєва Ірина Олександрівна

Заступник директора з АГР

Дбайлива господарка, яка створює затишок у школі, піклується про чистоту приміщень і гарне подвір’я.