Національний лісотехнічний університет України запрошує на навчання

lesotex-2021-04-29 11-09-01

Національний лісотехнічний університет України (НЛТУ України) – єдиний в державі поліфункціональний заклад вищої освіти лісотехнічного профілю. За свою майже 150-річну історію (заснований у 1874 році) НЛТУ України активно інтегрувався у європейську та світову освітню систему і став визнаним центром науки та освіти.
НЛТУ України за рейтингом ЗВО України «ТОП-200» посів 65 місце та 4 місце серед ЗВО Львівщини, а за офіційним показником якості науково-педагогічних працівників вищої кваліфікації (питомою вагою докторів та кандидатів наук) – 9 місце серед ЗВО України. У 2020 році НЛТУ України вдруге зайняв 1 місце серед українських ЗВО у міжнародному рейтингу UIGreenMetricWorldUniversityRankingта 111-е місце серед 780 університетів з 85 країн світу.
Навчальні корпуси та гуртожитки університету розташовані на території «зеленого» студентського містечка. Студенти мають можливість: навчатися та стажуватися у провідних закордонних університетах (Німеччини, Іспанії, Польщі, Румунії, Естонії), обмінюватися досвідом зі студентами (Німеччини, Швейцарії, Франції); проходити військову підготовку для здобуття звання офіцера запасу; отримати посвідчення водія автотранспортних засобів; відпочивати та оздоровлюватися в університетському спортивному таборі «Лісотехнік» на березі Чорного моря та лісоекологічних стаціонарах на Шацьких озерах, у Моршині та Східниці. Забезпечуємо житлом у гуртожитках усіх студентів, які цього потребують.
Випускники Університету та Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну (спеціальності: 022 – Дизайн; 122 – Комп’ютерні науки; 126 – Інформаційні системи та технології; 161 – Хімічні технології та інженерія; 183 – Технології захисту навколишнього середовища; 187 – Деревообробні та меблеві технології) є затребуваними на ринку праці та мають можливість отримувати гідну заробітну плату.
Висловлюємо Вам свою щиру повагу і звертаємося з проханням розповсюдити інформацію про наш Університет серед Ваших вихованців.
Інформацію про спеціальності Університету наведено у буклетах.
Також запрошуємо Ваших випускників зареєструватися на Всеукраїнську олімпіаду НЛТУ України (1 тур - 8 травня  та 2 тур - 15 травня 2021 року), яка дає можливість отримати до 20 балів до конкурсного предмету при вступі.
З повагою і сподіваннями на плідну співпрацю,
Моб068-708-51-44

Онлайн-зустріч з представниками внз України військового спрямування

12 лютого 2021 року о 13.00 годині в дистанційному форматі для випускників старших класів відбулася зустріч з представниками вищих навчальних закладів України військового спрямування. Під час онлайн-зустрічі учні отримали інформацію про особливості вступної кампанії.

161312989019621 1613129890202212

WorldSkills Ukraine

16 жовтня 2020 року в рамках ІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills Ukraine" відбувся перегляд профорієнтаційного вебінару учнями 8-А класу нашої школи.
Трансляція була організована зі студії м. Києва з прямим підключенням з робочих місць працівників підприємств. Ведучий вебінару - Олександр Педан.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ПУТІВНИК – 2020