Криворізький коледж Національної металургійної академії України проводить День відкритих дверей

Снимок экрана в 2019-10-15 14-05-50

31 жовтня 2019 року о 1200 Криворізький коледж Національної металургійної академії України (вул. Медична, 4) проводить День відкритих дверей для учнів 9, 11 класів закладів загальної середньої освіти. Телефон для довідок: 407 15 30.

Тренінгова програма з права "Legal School"

Криворізький економічний інститут ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" запрошує учнів старших класів Вашої школи до участі в освітній тренінговій програмі з права "Legal School".
Програма розроблена юридичним факультетом Криворізького економічного інституту за участі Ліги студентів Асоціації правників України, і спрямована на ознайомлення старшокласників із особливостями професії юриста та формування поглиблених знань  у сфері державотворення та захисту прав людини. Програма розрахована на 4 дні у позанавчальний час. Заняття проводитимуться щосуботи, починаючи з 17 листопада 2018 р. у корпусі Криворізького економічного інститут (вул.Медична, 16). Реєстрація учнів для участі у тренінгах - за посиланням https://goo.gl/forms/Anh3Cw92DFP93At93.
Legal School 1 Legal School 2