
01 вересня 1986 року. Засновником є
виконавчий комітет Криворізької міської ради.
У навчальному закладі визначено українську мову навчання.
Вивчення іноземних мов: англійська.
Загальна кількість класів - 31.
Загальна кількість педагогічного колективу - 58.
Загальна кількість учнів - 800

«Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітнього навчального закладу».
Мета: експериментальна перевірка результативності вітчизняної моделі медіаосвіти, відповідних інноваційних технологій у навчально-виховному процесі загальноосвітнього закладу та їх впровадження на засадах суб'єктно-вчинкового підходу.
Науково-методичний проект освітян Дніпропетровщини (2015-2020):
"Педагогічні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства"
Науково-методична тема педагогічного колективу (2015-2020):
"Педагогічне проектування процесу соціалізації учнів як освітня стратегія розвитку особистості громадянського суспільства"
- закінчили школу - 1358 учнів;
- нагороджено Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" – 53 учнів;
- нагороджено Cрібною медаллю "За досягнення у навчанні" – 42 учнів;
Переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів:
- ІІ етапу (міських) – 935 учнів;
- ІІІ етапу (обласних) – 108 учнів;
- ІV етапу (Всеукраїнських) – 9 учнів;
- ІІ етапу (обласного) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН – 26;
- ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН – 2.
- Причиська Н.В. - вчитель трудового навчання;
- Абрамова В.Г. - вчитель української мови та літератури.
- Камлик Людмила Яківна – директор, вчитель біології та основ здоров'я, магістр з управління закладами освіти, вчитель вищої категорії, відмінник освіти України.
- Синичич Вікторія Вікторівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.
- Морозова Лариса Антонівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики та фізики, вчитель першої категорії.
- Короленко Тетяна Віталіївна - заступник директора з виховної роботи, вчитель біології, вчитель вищої категорії.
- Андреєва Ірина Олександрівна – заступник директора з господарчої роботи.
- 15 серпня 1986 року – підписаний Акт про введення в експлуатацію Криворізької середньої школи № 68.
- 1 вересня 1986 року – початок діяльності навчального закладу.
- 1987 рік - школа захоплювалася методикою формування в учнів навичок каліграфічного письма (за методикою Потапової).
- 1989 рік - формування навичок швидкого читання (авт. Федоренко-Зайцева).
- 1992 рік - школа однією з перших у місті отримала статус Української національної (перейшла на українську мову навчання, розпочато співпрацю з Інститутом українознавства, введено курси народознавства, етнології).
- 1992 рік - впровадження блочної системи, інтеграція навчальних предметів.
- 1993 рік - диференціація за рівнем розвитку (авт. Гільбух).
- 1994 рік - впровадження театральної педагогіки.
- 1995 рік - перші спроби з опанування методики розвивального навчання.
- 1999 рік - впровадження інтегрованого природничого курсу "Довкілля".
- 2001 рік - організація регіональної конференції старшокласників "Модель ООН".
- 2003 рік - школа стала опорною для апробації курсу "Основи інтелектуальної власності". Започатковано роботу "Євроклубу", розпочато апробацію виховної технології проектування особистісного розвитку учнів за діагностично - проектуючим комплексом "Універсал" (авт. к.п.н. Киричук В.О).
- 2004 рік - від школи "експериментального майданчика" до моменту, коли новизна стала розчинятися в колективному педагогічному досліді (впровадження технології РН в 5-6 класи). Педагогами була розроблена програма "Розвитку школи" на 2004-2012 роки.
- 2006 рік – участь закладу у експерименті щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, історії.
- 2007 рік – педагогічний колектив розпочинає роботу над науково-методичною проблемою «Створення психолого-педагогічних умов для підвищення рівня навчальних досягнень та формування активності і загальної культури учнів», у навчальному закладі вводиться рейтингова система при підведенні підсумків навчальної діяльності учнів за семестр та рік.
- 2008 рік – створення WЕВ-сайту школи.
- 2008 рік - команда учнів стає постійним учасником Всеукраїнського форуму учнівської молоді "На шляху до Європейського дому", що проводиться в м. Комсомольськ.
- 2009 рік - активний обмін учнівськими делегаціями з Республіки Польща.
- 2010 рік - учнівська команда входить до складу Міжнародного дебатного турніру "Dnipro Open".
- 2010 рік - отримано лист-подяку від Представництва ООН в Україні за багаторічну організацію Міжнародної гри "Модель ООН".
- 2010 рік - пункт реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у м. Кривому Розі для вступу до ВНЗ.
- 2011 рік - школа активний організатор обласного Єврофоруму "Дніпропетровщина - Україна - Європейський Союз".
- 2012 рік - започатковано проведення Всеукраїнських міні-сесій Молодіжного Європарламенту.
- 2012 рік - школа посіла перше місце в рейтингу оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Саксаганського району за 2011-2012 навчальний рік "Лідер-2012".
- 2012 рік - між Державним вищим навчальним закладом «Криворізький національний університет» і Криворізькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №68 було підписано договір про спільну освітню діяльність, метою якого було створення і функціонування навчально-виховного об‘єднання - освітнього округу „ArtCam- Kryvbas ”.
- 2012 рік - отримано ліцензійний сертифікат від посольства Великобританії на програму „ArtCam".
- 2013 рік - успішно виконано експериментальну програму по створенню моделі інноваційного навчального закладу "Школа розвитку" (2004-2013 роки).
- 2013 рік - виграно грант на 50000 гривень у конкурсі соціальних проектів "Місто нашими руками". Проект по створенню центра "Онлайн-бабушка, онлайн-дедушка".
- 2014 рік - апробація навчальної програми курсу за вибором «Просторове моделювання в програмі „ArtCam".
- 2014 рік - до електронного обласного каталогу «Інноваційний досвід Дніпропетровщини» представлено 18 описів досвідів роботи педагогів школи з різних напрямків.
- 2014 рік - педагогічний колектив долучився до експериментальної роботи із теми «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіа-освіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів», набувши статусу експериментального навчального закладу обласного рівня.
- 2015 рік – досвід роботи педагогічного колективу з дослідження теми експерименту занесений до обласного каталогу експериментальних навчальних закладів «Медіаосвіта Дніпропетровщини».класний керівник 9-а класу Короленко Т.В. стала переможцем міського етапу всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року».
- 2015 рік - навчальний заклад розпочав роботу в міжнародному проекті «Класна школа», спрямованого на демократизацію та реформування системи шкільної освіти в Україні, ініційованого Центром громадянської освіти (Варшава) у партнерстві з Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» за сприяння Міністерства освіти і науки України, міжнародного фонду «Освіта для демократії» в рамках програми РІТА – Зміна в регіоні польсько-Американського Фонду свободи.