Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

ПРОБНЕ ЗНО-2020: ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Pryvat ZNO 2020

Уже з 1 липня розпочнеться процедура повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного ЗНО у 2020 році.
Аби всі зареєстровані учасники пробного ЗНО-2020 змогли швидко і безперешкодно скористатися своїм правом на компенсацію коштів, у сервісі визначення результатів для них розміщено важливе повідомлення. Просимо увійти до сервісу і перевірити актуальність інформації. Її буде використовувати ПриватБанк під час повернення коштів.
Нагадаємо також, що сьогодні в сервісі визначення результатів розміщено результати учасників за виконання завдань пробного ЗНО-2020.
Для максимальної користі радимо учасникам пробного ЗНО ознайомитися з розлогими відеопоясненнями щодо виконання завдань тесту. Відео доступні на безкоштовній платформі iLearn, а також на YouTube.
 

Процедура проходження ЗНО-2020

 

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

СЕРТИФІКАТ
 
За умови успішної реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) надіслав Вам рекомендованим листом (який Ви повинні були отримати в поштовому відділенні або який Вам було видано в закладі освіти):
 
 • сертифікат ЗНО-2020 (Сертифікат);
 • реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.
Сертифікат* виконує разом з іншими документами функцію перепустки до пунктів проведення ЗНО, у ньому проставляють відмітки про проходження тестувань, він містить номер та PIN-код, які потрібні для входу до інформаційної сторінки учасника ЗНО.
 
*Сертифікат потрібно ретельно зберігати.
Пам’ятайте, що без Сертифіката Ви не зможете взяти участь у ЗНО. У разі втрати або пошкодження Сертифіката звертайтеся до ДпРЦОЯО, докладніше…
ІНФОРМАЦІЙНА
СТОРІНКА
Інформаційна сторінка* є Вашим особистим джерелом інформації. Вона містить у собі реєстраційні дані, з неї Ви роздруковуєте запрошення-перепустку до пунктів ЗНО, а після проходження тестування – інформаційну картку з результатами тестувань.
 
*Вхід на інформаційну сторінку можливий через сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) www.testportal.gov.ua 
або сайт ДпРЦОЯО
 
ЗАПРОШЕННЯ-
ПЕРЕПУСТКА
Про місце проходження ЗНО, час, дату та проміжок часу*, протягом якого Вам рекомендовано прибути до пункту проведення ЗНО (пункт тестування) і пройти процедуру допуску, Ви дізнаєтеся із запрошення-перепустки.
Запрошення-перепустка НЕ надсилатиметься поштою. Вам потрібно роздрукувати її зі своєї інформаційної сторінки.
 
*Зверніть увагу на те, що цей проміжок визначено для кожного навчального предмета окремо. Неможливість його дотримання не є перешкодою для допуску Вас до пункту тестування, крім випадку запізнення
 
НАПЕРЕДОДНІ
ТЕСТУВАННЯ
Уважно ознайомтеся з переліком пунктів тестування, зазначеним у запрошенні-перепустці.
Маршрути проїзду до пунктів проведення ЗНО
 
*Заздалегідь визначте маршрути доїзду до пунктів тестування та передбачте додатковий час на випадок проблем із транспортом тощо
 
 
Зверніть увагу!
Якщо Ви маєте певне хронічне захворювання і, як наслідок, постійно підвищену температуру або інші симптоми, подібні до ознак гострого респіраторного захворювання, зверніться до лікаря для отримання довідки, яка це підтвердить, і покажіть її медичному працівникові, який оглядатиме Вас біля пункту тестування.
Якщо ви підозрюєте у себе початок респіраторного захворювання або вже захворіли – не потрібно йти до пункту тестування! Ви маєте право на участь у додатковій сесії, докладніше...
 
У ДЕНЬ
ТЕСТУВАННЯ
 
У день тестування візьміть із собою:
 • Сертифікат;
 • документ, на підставі якого Вас зареєстровано для участі в ЗНО;
 • запрошення-перепустку;
 • засіб індивідуального захисту (респіратор чи захисну маску (1–2 шт.), у тому числі виготовлені самостійно);
 • антисептик для рук;
 • дві-три ручки із чорнилом чорного кольору, та, за бажанням, прозору пляшку із негазованою питною водою.
Прибудьте до пункту тестування не пізніше 10:50. Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50.
Увага! Якщо Ви прибудете до пункту тестування після 10:50, Вас не буде допущено до участі в ЗНО.
 
*Якщо такий документ оформлено іноземною мовою, візьміть їз собою його нотаріально засвідчений переклад українською мовою.
*Якщо такий документ було визнано недійсним (у тому числі у зв'язку із втратою, обміном, скасуванням, закінченням терміну дії), візьміть із собою інший документ, що посвідчує особу.
НА ВХОДІ
ДО ПУНКТУ
ТЕСТУВАННЯ
 
Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО. Ви, як й інші учасники ЗНО, обов’язково маєте одягнути захисну маску так, щоб були покриті ніс і рот, інакше Вас не буде допущено до пункту тестування. Перед входом до пункту тестування медичний працівник виміряє Вам температуру тіла та перевірить наявність ознак респіраторного захворювання.
Після вимірювання температури Ви маєте пройти процедуру ідентифікації.
НА ВХОДІ ДО ПУНКТУ ТЕСТУВАННЯ ПРЕД’ЯВІТЬ*:
 • Сертифікат ЗНО-2020;
 • документ, на підставі якого Вас зареєстровано для участі в ЗНО (серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті);
 • нотаріально засвідчений переклад українською мовою документа (для осіб, які пред'являють документ, оформлений іноземною мовою);
 • запрошення-перепустку.
Вам потрібно буде зняти захисну маску (дещо спустити за одне вушко), розгорнути документи і тримати їх так, щоб працівник міг порівняти Ваше обличчя з обличчям на фотокартках у документі та Сертифікаті.
Після проходження процедури ідентифікації одягніть захисну маску.
 
*Увага! Паперові копії, фото в телефоні Сертифіката та/або документа, що посвідчує особу, НЕ ДАЄ Вам ПРАВА НА ДОПУСК до пункту тестування
НЕ ДОПУСК
ДО ПУНКТУ
ТЕСТУВАННЯ
 
ВАС НЕ ДОПУСТЯТЬ ДО ПУНКТУ ТЕСТУВАННЯ В РАЗІ:
1. Непред'явлення:
– Сертифіката;
– документа, що посвідчує особу.
– нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документа (для осіб, які пред'являють документ, оформлений іноземною мовою).
2. Наявності симптомів респіраторного захворювання або підвищеної температури тіла (вище 37,2 0С)*.
3. Запізнення (вхід до пункту тестування припиняється рівно о 10.50).
 
*Якщо Вас не допущено до пункту тестування через наявні симптоми респіраторного захворювання або підвищеної температури тіла (вище 37,20С і вище), Ви маєте право на додаткову сесію, докладніше...
У ПУНКТІ
ТЕСТУВАННЯ
 
Дізнайтеся про номер аудиторії*, у якій Ви будете проходити ЗНО. Далі прямуйте до аудиторії за вказівниками, дотримуючись правил соціального дистанціювання.
Перш ніж увійти до аудиторії, радимо відвідати санітарну кімнату і помити руки.
Перед аудиторією повторно пройдіть процедуру ідентифікації (це потрібно для того, щоб інструктори переконалися, що Ви зайшли до визначеної аудиторії) – приспустіть захисну маску та пред’явіть інструкторові документ, що посвідчує особу, і Сертифікат. Інструктор укаже на Ваше робоче місце.
 
*Зазначено в алфавітному списку учасників тестування, що розміщується, як правило, біля входу до пункту тестування.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
 
Учаснику зовнішнього оцінювання забороняється*:
1) приносити до пункту тестування небезпечні предмети або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров’я людини;
2) використовувати в пункті тестування засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації;
3) протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи:
– заважати іншим учасникам зовнішнього оцінювання виконувати роботу;
– спілкуватися в будь-якій формі з іншим учасником зовнішнього оцінювання під час виконання сертифікаційної роботи;
– списувати відповіді на завдання сертифікаційної роботи в іншого учасника зовнішнього оцінювання;
– виносити за межі аудиторії зошити із завданнями сертифікаційної роботи, їх окремі аркуші, бланки відповідей;
– мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (пам’ятайте, що НАВУШНИКИ та ФЛЕШКИ теж заборонені), а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою ЗНО (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник зовнішнього оцінювання повинен повідомити працівникам пункту зовнішнього оцінювання до початку виконання роботи);
– псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт тестування, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті;
– персоналізувати сертифікаційну роботу (зазначати на бланку(ах) відповідей свої прізвище, ім’я, по батькові, телефон, електронну адресу тощо).
 
*Недотримання зазначених правил є підставою для позбавлення Вас права продовжити роботу над завданнями та анулювати Ваш результат ЗНО. В аудиторіях пункту тестування може здійснюватися контроль за допомогою металодетекторів!
В АУДИТОРІЇ ТЕСТУВАННЯ
 
В аудиторії тестування Ви повинні покласти заборонені пристрої, засоби, предмети, прилади на спеціально відведене місце для їхнього зберігання (телефон(и) потрібно вимкнути)*. Засоби індивідуального захисту (запасні маски) та антисептик для рук можна покласти на свій робочий стіл і, за потреби, скористатися.
Переконайтеся, що на індивідуальній паперовій наліпці, наклеєній на Вашому робочому столі, указані Ваші прізвище, ім’я, по батькові.
Ретельно перевірте, щоб номер Вашого робочого місця, зошита сертифікаційної роботи та наліпок зі штрих-кодом на бланку(ках) відповідей були однаковими.
 
*Якщо Ви маєте при собі дозволені вироби медичного призначення (слуховий апарат, глюкометр тощо), повідомте про це працівників аудиторії до початку виконання роботи
ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ ТЕСТУВАННЯ
 
Уважно вислухайте промову інструктора та виконайте запропоновані ним дії.
Під час тестування Ви можете вийти з аудиторії за власною потребою*, але час, проведений за межами аудиторії, не додається до часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи.
 
*Якщо виникне потреба в медичній допомозі, зверніться до медичного працівника, який чергує в пункті тестування
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
 
Якщо стосовно Вас допущено порушення процедури проведення ЗНО (неправильний відлік часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, дії або бездіяльність працівників пункту тестування, що негативно вплинули на якість виконання сертифікаційної роботи тощо), ДО ВИХОДУ із пункту тестування подайте уповноваженій особі УЦОЯО апеляційну заяву* щодо порушення процедури проведення ЗНО.
 
*Розгляд таких заяв здійснює регламентна комісія при ДпРЦОЯО, рішення якої Вам буде надіслано поштою, докладніше…
ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ВИКОНАННЯ ТЕСТУ
 
Після завершення виконання сертифікаційної роботи Ви повинні здати бланк(и) відповідей, а зошит сертифікаційної роботи залишити на своєму робочому місці*.
До виходу із пункту тестування переконайтеся в тому, що у Вашому Сертифікаті проставлено відмітку про проходження ЗНО із певного предмета!
 
*Протягом 30 хвилин після завершення ЗНО в пункті тестування Ви зможете отримати свій зошит в аудиторії, де проходили ЗНО, або вестибюлі пункту
РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО
 
Інформація про час (день) оголошення результатів ЗНО з кожного предмета заздалегідь оприлюднюється на сайті УЦОЯО та на сайті ДпРЦОЯО. У визначений час (день) результат ЗНО з певного предмета буде розміщено на Вашій інформаційній сторінці!
Якщо у Вас виникнуть сумніви щодо об’єктивності оцінювання сертифікаційної роботи, Ви маєте право подати апеляційну заяву щодо результатів ЗНО*.
 
*Відповідну заяву можна подати до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти (м. Київ) протягом 5 календарних днів з урахуванням дня офіційного оголошення результатів, докладніше…
ДОДАТКОВА СЕСІЯ
Якщо Ви з поважної причини не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з одного або кількох предметів, Ви маєте право звернутися до ДпРЦОЯО із відповідною заявою(ами), яка(і) міститиме прохання про реєстрацію на додаткову сесію ЗНО. У заяві(ах) потрібно зазначити причину, з якої Ви не змогли взяти участь в основному тестуванні. Подати заяву(и) потрібно протягом п’яти робочих днів, ураховуючи день тестування, на якому Ви були відсутні. До заяви(заяв) обов’язково додайте документальне підтвердження поважності причини пропуску тестування(нь). Докладніше...
 
УСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ЗНО МОЖНА ОТРИМАТИ НА САЙТІ ДПРЦОЯО (WWW.DNEPRTEST.DP.UA) АБО ЗА ТЕЛЕФОНОМ (056) 790–24–99, А ТАКОЖ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ "FACEBOOK" «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЦОЯО», "INSTAGRAM" «ЗНО ДНІПРО / ЗАПОРІЖЖЯ», "TELEGRAM" «ЗНО 2020 ДНІПРО / ЗАПОРІЖЖЯ»
 

ПРОБНЕ ЗНО-2020: НЕ ЙДІТЬ ДО ПУНКТУ ПРОВЕДЕННЯ – ПРОЙДІТЬ ЙОГО ВДОМА

probne-zno-15 17-chervnya 

Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.
Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок.
Напередодні ми повідомляли про готовність пунктів проведення пробного ЗНО до тестування. Ми підтверджуємо цю інформацію і сьогодні: спільними зусиллями багатьох – працівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, керівників закладів освіти, обласних і Київського міського департаментів освіти, держспоживслужб у регіонах, Група Нафтогаз України – ми виконали всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство. Немає сумнівів у тому, що пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування та педагогів.
Ми надзвичайно вдячні за пророблену упродовж останніх тижнів роботу відповідальним за пункти проведення та їхнім помічникам. Ми просимо Вас прийти на пункт проведення пробного ЗНО, щоб скеровувати учасників, які все ж не отримають інформацію про неможливість  роботи пункту тестування.

З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома:
15 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти,  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

 •   Виконати завдання тестового зошита.
 •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
 •   Отримати свій результат за тестування.
17 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

 •   Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
 •   До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
 •   Отримати свій результат за тестування.
Під час роботи із тестовим зошитом  намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня. 
Нагадуємо, що експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. 
Ваші тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів розміщено в особистих кабінетах учасників.
Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО ви можете за посиланням. Ми також підготуємо додаткові інформаційні матеріали, щодо особливостей поводження на пунктах тестувань в умовах карантинних обмежень.
Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе, а ми зробимо все, щоб виконати свої зобов’язання перед вами!