Всеукраїнський марафон написання листів в рамках щорічного заходу Amnesty International

Знайте, що усі ви рівні,
Від народження в правах,
І людина – змалку вільна,
Наче в небі синім птах.
З 29 листопада 2019 року наша школа взяла участь у Всеукраїнському марафоні написання листів в рамках щорічного заходу Amnesty International, який зазвичай відбувається до Дня прав людини (10 грудня). В рамках цього заходу наші учні і люди у всьому світі одночасно пишуть листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними. Листи пишуть, щоб приділити трохи більше уваги й часу тим, хто цього потребує, та щоб показати небайдужість. Крім того, лідери нашої школи збирають підписи у підтримку таких людей. Акція триває.

DSCN0540 DSCN0541

Самоврядування в дії

Час не можливо спинити. Рух зупиняти не варто.
Просто вести за собою, вірити, йти,
Мати потрібну точку на топографічних картах,
Й на перекір невдачам, долі постійним жартам,
Через бетонні мури рухатись до мети.
Саме так, йдуть до мети, лідери нашої школи шкільного дитячого об’єднання «Планета дитинства». 29 листопада 2019 року в Центрі дитячої дипломатії відбулося розширене засідання учнівської ради. Лідери розглянули та ухвалили рішення з питань шкільної форми та зовнішнього вигляду учнів, вибудовували алгоритм роботи в рамках міського проекту лідерів учнівського самоврядування МАДО «Територія лідерства. Змінюємо світ разом», підтримали участь у акції «Міжнародна амністія».

DSCN0514 DSCN0517
DSCN0521 DSCN0522
 DSCN0527 DSCN0530

На початку славетних справ

19 листопада 2019 року в Центрі дитячої дипломатії Президент ШДО «Планета дитинства» Гребенюк Уляна провела тренінгову вправу з теми «Як досягати мети?» для лідерів Великої учнівської ради.

DSCN0500 DSCN0498
DSCN0505 DSCN0503

Звіт-презентація про роботу учнівського самоврядування

Добіг свого логічного завершення міський проект лідерів учнівського самоврядування «Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих». Лідери шкільного дитячого об’єднання «Планета дитинства» взяли активну участь у заході. До вашої уваги звіт-презентація про нашу роботу.

Отсканированный документ