Лідерство – це для нас!

Лідерство – це спосіб рухатися вперед, задавати тон в нашому суспільстві собі та оточуючим, давати приклад того, що можна зробити багато доброго та надихнути своїми вчинками на це добро інших. Зрештою, лідерство – це соціальність кожного з нас, як суспільної одиниці, - це спосіб виділитися в загальній масі.
Таке лідерство для нас, лідерів учнівського самоврядування шкільного дитячого об’єднання «Планета дитинства». З листопада місяця наші лідери брали активну участь у міському проекті лідерів МАДО (Міської асоціації дитячих об’єднань) «Територія лідерства. Змінюємо світ разом».
До вашої уваги – наш лідерський звіт.

Шкільні чудасійки від Марійки

Світ без радіо складно було б назвати прекрасним. Адже тут можуть розповісти про все безпристрасно, розвеселити слухача, надихнути приємною музикою, задати бадьорий тон всьому дню!
«Подарувати радість на весь день» - саме під таким гаслом вийшла в ефір радіопередача «Шкільні чудасійки від Марійки». Дана програма бере участь у районному турі міського конкурсу радіопередач «Моя країна, моє місто і я». Її автором є учениця 7-В класу Калашнік Валерія.
Вдалого вам прослуховування!

Відео «Шкільне життя: круті перерви»

Лідери нашої школи активно продовжують працювати в рамках реалізації міського проєкту лідерів учнівського самоврядування МАДО «Територія лідерства: змінюємо світ разом». За ініціативи режисера-аматора шкільного дитячого об’єднання «Планета дитинства» Перепечаєва Іллі (7-В клас), був підготовлений відео дайджест «Шкільне життя: круті перерви», під назвою «ВідпочинОК». Наша шкільна перерва – це не лише проміжок часу між уроками. Це час, який можливо заповнити корисним, креативним дозвіллям.

Всеукраїнський марафон написання листів в рамках щорічного заходу Amnesty International

Знайте, що усі ви рівні,
Від народження в правах,
І людина – змалку вільна,
Наче в небі синім птах.
З 29 листопада 2019 року наша школа взяла участь у Всеукраїнському марафоні написання листів в рамках щорічного заходу Amnesty International, який зазвичай відбувається до Дня прав людини (10 грудня). В рамках цього заходу наші учні і люди у всьому світі одночасно пишуть листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними. Листи пишуть, щоб приділити трохи більше уваги й часу тим, хто цього потребує, та щоб показати небайдужість. Крім того, лідери нашої школи збирають підписи у підтримку таких людей. Акція триває.

DSCN0540 DSCN0541