Онлайн-дискусія «Центру позашкільної освіти» ДОР з теми «Неформальні лідери проти формальних»

Лідери учнівського самоврядування Гребенюк Уляна та Перепічаєв Ілля сьогодні взяли участь у онлайн-дискусії «Центру позашкільної освіти» ДОР з теми «Неформальні лідери проти формальних» у форматі відеоконференції на платформі ZOOM. Спікер зібрання, Оксана Олександрівна Сальнікова, була рада бачити вже наші знайомі обличчя. Як і минулого разу, Ілля та Уляна брали активну участь у вирішенні питань формального та неформального лідерства та ділилися своїми думками стосовно так званої реформи системи лідерства у школі. Від Оксани Олександрівни наші учні отримали персональне домашнє завдання, тому чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі!

Онлайн-тренінг міської ради лідерів МАДО

06 листопада 2020 року в ЦДЮТ «Сонях» пройшов онлайн-тренінг міської ради лідерів МАДО.
Наше шкільне самоврядування «Планета дитинства» представляла учениця 8-В класу Лазарєва Дар’я. На початку тренінгу усі учні представилися та розказали про свій девіз, гасло якого є
«Лідер - не слово,
лідер – це дія!»
Вітаємо нашу Дар’ю з першим тренінгом у складі міської ради лідерів МАДО!
Бажаємо натхнення та подальших успіхів!

20201106 140326

Найперше після виборів!

15 жовтня 2020 року в Центрі дитячої дипломатії відбулося перше засідання Великої учнівської ради шкільного дитячого об’єднання «Планета дитинства». На засіданні, новообраний президент учнівського самоврядування школи Березна Аліна та основний склад кабінету Міністрів ШДО «Планета дитинства», обговорили важливі питання, щодо розробки Конституції лідерів нашої школи.

Знавці історії козацтва

13 жовтня 2020 року в нашій школі, напередодні Дня українського козацтва для учнів 5-6 класів був проведений патріотичний квест «Лицарі українських степів». Учасники квесту змагались за гетьманську булаву. Вони повинні були здолати 5 порогів знань:
1. «Козацькі клейноди».
2. «Козацькі прислів’я».
3. «Козацький словник»
4. «Карта України».
5. «Лицарі українських степів».
Всі курені чесно і достойно виборювали право володіти гетьманською булавою. Найбільшу суму балів  отримали козаки та козачки 5А та 6Б класів.
Вітаємо їх з перемогою!!!

DSCN1127 DSCN1136
DSCN1137 DSCN1135