Найперше після виборів!

15 жовтня 2020 року в Центрі дитячої дипломатії відбулося перше засідання Великої учнівської ради шкільного дитячого об’єднання «Планета дитинства». На засіданні, новообраний президент учнівського самоврядування школи Березна Аліна та основний склад кабінету Міністрів ШДО «Планета дитинства», обговорили важливі питання, щодо розробки Конституції лідерів нашої школи.

Знавці історії козацтва

13 жовтня 2020 року в нашій школі, напередодні Дня українського козацтва для учнів 5-6 класів був проведений патріотичний квест «Лицарі українських степів». Учасники квесту змагались за гетьманську булаву. Вони повинні були здолати 5 порогів знань:
1. «Козацькі клейноди».
2. «Козацькі прислів’я».
3. «Козацький словник»
4. «Карта України».
5. «Лицарі українських степів».
Всі курені чесно і достойно виборювали право володіти гетьманською булавою. Найбільшу суму балів  отримали козаки та козачки 5А та 6Б класів.
Вітаємо їх з перемогою!!!

DSCN1127 DSCN1136
DSCN1137 DSCN1135
DSCN1132 DSCN1140
DSCN1149 DSCN1147

Вітаємо Аліну Березну!

Вітаємо Аліну Березну з перемогою у виборчій кампанії на пост президента ШДО "Планета дитинства! Крокуй сміливо лідерською дорогою. Свою передвиборчу програму реалізовуй і навколо себе лідерів згуртовуй. Сьогодні ми кажемо без вагання: Аліна! Ти лідер учнівського самоврядування ШДО "Планета дитинства".

DSCN3764 DSCN3766

DSCN3745 DSCN3749

День тиші

Тиша, тиша — найдивніше диво.
В ній завжди глибока таїна.
Сон у тиші криється щасливо,
Спокою одвічна глибина.
І відходять думи та тривоги,
Замовкають звуки і слова,
Стеляться до ніг ясні дороги,
І можливі в ній усі дива.
08 жовтня 2020 року було оголошено днем тиші перед голосуванням. У цей день всі члени дільничної виборчої кампанії зібрались на свою останню установчу нараду. Цей момент було зафіксовано на фотографії. Це момент історії учнівського самоврядування шкільного дитячого об’єднання «Планета дитинства».