Практичний психолог школи

IMG 20181025 110414

Винокурова Олена Олегівна

Освіта вища.
Закінчила Криворізький Державний Педагогічний Університет за спеціальністю практичний психолог у закладах освіти.

"Найголовніша формула успіху - знання, як поводитися з людьми".

Теодор Рузвельт

Графік роботи практичного психолога

Дні тижня

Часи роботи

Понеділок

7.30-16.00

П’ятниця

Тиждень психології

(04.11.2019-08.11.2019)

Тема: Булінг
Девіз: Усяке насильство, все похмуре і відразливе свідчить не про силу, а про її відсутність. (Ральф Волдо Емерсон)
Мета: профілактика проявів булінгу в шкільному колективі, актуалізація даної проблеми та формування негативного ставлення до булінгу.
Завдання: ознайомлення з поняттям булінгу, його видами та проявами; навчання дітей конструктивним формам спілкування, поведінкових реакцій; зняття деструктивних елементів у поведінці; творче вирішення конфліктних ситуацій; усвідомлення і прийняття відмінностей; розвиток адекватного рівня самооцінки й самоконтролю; формування навичок саморегуляції, внутрішніх афективних процесів та емоційної адекватності у контактах дітей з навколишнім світом; підвищення рівня самосвідомості дітей, встановлення зв’язку із власним внутрішнім «я» та один з одним; вміння вільно виражати почуття.

План заходів до Тижня психології

Назва заходу

Дата та місце проведення

Учасники

Відповідальні

Виставка малюнків "Я - супергерой!"

Хол першого поверху

Учні 1-4 класів

Класні керівники
1-4 класів

Заняття з елементами тренінгу: "Булінг: чому так стається?"

06.11.2019
Кабінет психологічного розвантаження

Учні 9-х класів

Винокурова О.О.

Рефлексивний практикум "Лист собі-майбутньому"

Класні кімнати

Учні 5-11 класів

Класні керівники
5-11 класів

Стіна приємних побажань

Хол першого поверху

Учні 1-11 класів

Винокурова О.О.

Практикум "Я зможу допомогти!"

Кабінет психологічного розвантаження

Учні 8-х класів

Анонімна електронна пошта довіри: anonimnaskrynka68@gmail.com

Батьки, діти, педагоги

Список використаних джерел:

1. Дозорець Л. Корекція агресивності у дошкільників // Психолог. – 2006. –№ 9.

2. Король А. Причини та наслідки явища булінгу // Відновне правосуддя в Україні. – 2009 - № 1-2(13).

3. Лемак М.В., Петрище Ю.В. Психологу для роботи: діагностичні методики. – [збірник психодіагностичних методик] – Ужгород, 2011.

4. Посібник для батьків учнів початкових і середніх шкіл. Комплекс дій для батьків, видання про підлітків: Що можуть зробити батьки, щоб допомогти своїм дітям-підліткам досягти успіху. // джерело доступу: http://www.edu.gov.on.ca/eng/multi/ukrainian/BullyingUK.pdf

5. Психологічний супровід навчально-виховного процесу. Навчально-методичний посібник / Д.Д.Романовська, Л.В.Кирилецька / Психологія: [електронний посібник]. – Чернівці: ІППОЧО, 2015.

6. Соціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми у конфліктний та постконфліктний період : метод. рек. / Н.П. Бочкор, Є.В. Дубровська, О.В.Залеська та ін. – Київ: МЖПЦ «Ла Страда-Україна», 2014.

7. Федосенко Е.В. Психологическое сопровождение подростков: система работы, диагностика, тренинги. Монография. – СПб.: Речь, 2008