Цифрове середовище є не безпечнішим, ніж здається!
Шановні батьки!!!
Цифрове середовище є не безпечнішим, ніж здається. Діти можуть сприймати свою активність у соціальних мережах як гру та не розуміти наслідків своїх дій, що може призводити до катастрофічних випадків. Ситуація в інтернеті є дуже небезпечною і швидко змінюється, тому маємо постійно відслідковувати нові тенденції в цифровому середовищі, вчасно на них реагувати та підвищувати свою обізнаність та обізнаність дітей щодо можливих ризиків, особливо враховуючи останні події загибелі дітей через небезпечні челенджі в мережі та групи смерті.
Варто зазначити, що на події, які відбулися з дітьми, варто дивитись значно глибше і працювати з причинами, що призвели до таких вчинків. Найчастіше такі вчинки є наслідком психічного стану дитини. Причинами депресій у дітей, зміни поведінки та настрою можуть бути напружені стосунки з батьками, вчителями, однокласниками, нерозділене кохання тощо. Варто бути уважними до психічного стану дитини і за необхідності одразу звертатись по допомогу до фахівців. Вірогідність, що дитина в нормальному психічному стані та безпечному освітньому й родинному середовищі може стати жертвою подібних ігор, є значно меншою.
Чат-бот «КІБЕРПЕС» у Telegram і Viber допоможе Вам дізнатись про те, як діяти дітям та батькам у разі кібербулінгу та анонімно отримати допомогу.
Нагадуємо, що діють телефони «гарячих ліній», за якими діти можуть отримати психологічну підтримку в разі, якщо вони потрапили в ризиковані для здоров’я ситуації, в тому числі випадки, пов’язані із соціальними мережами.
Національна дитяча гаряча лінія:
0-800-500-225 (безкоштовно зі стаціонарних)
116111 (безкоштовно з мобільних)
Безкоштовна цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства – 15-47
Безкоштовна Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 116-123
Для обов’язкового перегляду батькам пропонуємо освітній серіал «Безпека дітей в інтернеті» , який можна переглянути за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey .
Stop Sexting
Ролик викладено з метою інформування школярів щодо загроз, які можуть їх спіткати при спілкуванні в мережі Інтернет.
День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” (Safer Internet Day).
Учні нашої школи також приєдналися до святкувань. Різнопланові заходи, серед яких: конкурси малюнків та плакатів, інформаційні хвилинки, перегляд відео, участь у Всеукраїнських вебінарах, тестування та аналітика об‘єднали учнів та дорослих заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлай.