Список педагогів школи, які атестуються у 2020 році

Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  № 68
Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«____» березня 2019 року м. Кривий Ріг № ____

Про підсумки атестації  педагогічних кадрів
 у 2019 році

На виконання наказів по школі № 358 від 20.09.2018 р. та № 394 від 19.10.2018р. у закладі було проведено атестацію педагогічних працівників.
       Наказом по школі від 20.09. 2018 року № 358 було створено атестаційну комісію, члени якої відповідно до затвердженого графіку роботи атестаційної комісії вивчали досвід роботи та результати педагогічної діяльності вчителів, які атестувалися.
         Для успішної організації атестації педпрацівників наказом по школі від 19.10.2018 року № 394 затверджено план заходів підготовки та проведення атестації, план роботи атестаційної комісії, списки учителів, яких допущено до проходження чергової та позачергової атестації в 2019 році. До атестації було допущено 12 осіб: учитель української мови та літератури Чудінова Софія Миколаївна, учитель зарубіжної літератури Матющенко Світлана Феодосіївна, учитель початкових класів Мацко Світлана Володимирівна - на відповідність раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії та педагогічному званню «вчитель-методист»; учитель хімії Бадян Лариса Романівна - на відповідність раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії та педагогічному званню «старший учитель»; учитель трудового навчання Причиська Наталія Володимирівна,  учитель початкових класів Кузьменко Тетяна Петрівна - на відповідність раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії та присвоєння педагогічного звання «старший учитель»; учитель географії Коржов Масим Миколайович, учитель математики Кужева Вікторія Володимирівна, учитель біології Короленко Тетяна Віталіївна – на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії; учитель англійської мови Синичич Вікторія Вікторівна – на присвоєння першої кваліфікаційної категорії; учитель фізкультури Бондар Михайло Вікторович, учитель української мови та літератури Куковицька Ольга Миколаївна – на присвоєння другої кваліфікаційної категорії.
          Впродовж року звільнилася учитель англійської мови Синичич Вікторія Вікторівна.
      Відповідно до запланованих заходів проведення атестації   та плану роботи атестаційної комісії було проведено 4 засідання атестаційної комісії, де розглядалися питання стосовно ознайомлення з Типовим положенням, розподіл функціональних обов’язків членів комісії, створення експертних груп, затвердження списку учителів та графіка проведення атестації, про хід вивчення системи роботи вчителів, про результати вивчення роботи педагогів, які атестувалися, робились висновки щодо професійної діяльності й розглядали пропозиції щодо заохочення педагогів, які атестувалися у 2019 році.
      Кожен педагог, який підлягав атестації, підготував індивідуальний план проходження атестації, заходи з якого увійшли до графіку проведення атестації. Впродовж листопада-березня проведено вивчення практичної діяльності педагогів шляхом відвідування уроків й позакласних занять, проведення контрольних робіт, тестів, вивчення документації, навчально-методичних напрацювань. Вивчення системи й досвіду роботи педагогів члени атестаційної комісії здійснювали за такими напрямками:  визначення рівня професійної діяльності педагога за оцінкою адміністрації школи; визначення рівня професійної діяльності педагога, визначений колегами по роботі в школі; рівень професійної діяльності педагога в оцінці учнів та їх батьків; рівень професійної діяльності педагога на рівні методичного об’єднання школи, району. Проведено анкетування педагогів, адміністрації, членів методичної комісії, учнів, батьків. Атестаційна комісія, відпрацювавши систему вивчення якості роботи педагогів та визначивши загальні критерії оцінювання його роботи, проводила моніторинг діяльності педагогів, використовуючи при цьому стандартизовані моніторингові картки. Досвід роботи педагогів, які атестуються вивчено й узагальнено, характеристики складені в строк, з ними педагоги ознайомлені вчасно.
         Питання про хід атестації заслуховувалися на нарадах при директорові (листопад, 2018р., лютий, 2019р.,), адміністративних нарадах (грудень, 2018р., березень, 2019р.).
         Зважаючи на вище викладене,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити рішення атестаційної комісії школи від 25.03.2019 р. :
  1. 1     -  учитель хімії Бадян Лариса Романівна відповідає займаній посаді;
           -  учитель фізкультури Бондар Михайло Вікторович відповідає займаній посаді;
           -  учитель географії Коржов Максим Миколайович відповідає займаній посаді;
           -  учитель біології Короленко Тетяна Віталіївна відповідає займаній посаді;
           -  учитель математики Кужева Вікторія Володимирівна відповідає займаній посаді;
           -  учитель початкових класів Кузьменко Тетяна Петрівна відповідає займаній посаді;
           -  учитель української мови та літератури Куковицька Ольга Миколаївна відповідає займаній посаді;
           -  учитель трудового навчання Причиська наталія Володимирівна відповідає займаній посаді;
           -  учитель зарубіжної літератури Матющенко Світлана Феодосіївна відповідає займаній посаді;
           -  учитель початкових класів Мацко Світлана Володимирівна відповідає займаній посаді;
           -  учитель української мови та літератури Чудінова Софія Миколаївна  відповідає займаній посаді.

Наслідки атестації педагогічних працівників КЗШ № 68 в 2019 році

Педагогічні працівники

Всього працює

46(2)