«Бібліотека – стратегічний партнер освіти»

123Протягом жовтня 2014 року проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під єдиним гаслом: «Бібліотека – стратегічний партнер освіти».
Мета місячника шкільних бібліотек полягала в утвердженні значимості ролі шкільної бібліотеки у сучасному громадянському суспільстві та сприяння її інноваційному розвитку.
В рамках місячника шкільних бібліотек були проведені заходи, спрямовані на популяризацію дитячого читання: презентації нових видань, тематичні виставки літератури, літературні вікторини, бібліотечні уроки, екскурсія до бібліотеки учнів 2-го класу, посвята в читачі для учнів перших класів.
Діти з цікавістю розглядали книжки, журнали, різноманітні виставки бібліотеки.
Після бібліотечних занять, презентацій нових книжок, знайомства з бібліотекою учні із задоволенням брали книжки до дому та чекали нових зустрічей.
Також серед учнів початкових класів відбувся конкурс літературних виробів «Мій улюблений казковий герой». Діти із задоволенням взяли участь у цьому конкурсі, за найкращі роботи отримали призи.
Бережіть, любіть, поважайте та читайте книги, і вони віддячать вам! Адже книга – джерело знань.