День Конституції України

konstituciya28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Відтоді цей день в Україні відзначається як державне свято. Основні розділи Конституції визначають загальні засади функціонування української держави, основні права, свободи та обов’язки людини і громадянина, завдання та функції діяльності Верховної Ради України, Президента, Кабінету Міністрів та інших органів виконавчої влади, засади здійснення правосуддя, територіальний устрій держави.
Бібліотекар для учнів 7 класів провела інформаційну годину під назвою «Конституція – оберіг нашої держави», у ході якої школярам розповіла, які права надає Конституція для громадян України, в тому числі на гідне життя, освіту, охорону здоров’я, захист своїх прав у суді.
Відвідувачі бібліотеки з цікавістю брали участь у обговоренні питання «Правова держава, яка вона?», знайомились з конституційними змінами, висловлювали свої міркування та пропозиції.

DSC02062