Літературно-музична композиція «Співець душі народної »

Карпенко-Карий«…Він був…великим драматургом, якому рівного немає наша література»
І. Франко

29 вересня 2015 року відбулася літературно-музична композиція «Співець душі народної» (до 170-річчя від дня народження Івана Карпенка-Карого, українського письменника, драматурга, актора). Запрошені на захід учні 7-х класів ознайомилися з життєвим і творчим шляхом Івана Карповича. Талановитий драматург збагатив українську літературу творами різноманітних жанрів. І як письменник, і як один з корифеїв сценічного мистецтва Карпенко-Карий залишається громадянином і патріотом свого краю.
У ході заходу бібліотекар і учні прочитали в ролях уривки з драматичних творів І. Карпенка-Карого «Наймичка» та «Хазяїн».
Про творчий та життєвий шлях І. Карпенка-Карого можна було дізнатись з книжково-ілюстративної виставки «І. Карпенко - Карий : могутня сила таланту» презентованої в читальному залі бібліотеки.
Атмосферу та український колорит дійства посилювали українські народні пісні: «Лугом іду, коня веду», «В кінці греблі шумлять верби», «Місяць на небі, зіроньки сяють».

DSC02510-800x800 DSC02513-800x800 DSC02517-800x800