Подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна

DSC02563-800x80028 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Це свято відзначається щороку, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
В бібліотеці організована виставка – панорама «Подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна», на якій представлена література про роки Другої світової війни. Учні прослухали розповідь про страшні роки війни, мужність нашого народу, довгоочікуваний День Перемоги, героїв - визволителів – наших земляків.
Учні також з гордістю розповідали про своїх дідусів та прадідів, які брали участь у війні, та про нагороди, які вони здобули у жорстокому й кривавому протиборстві з ворогом.
Народна мудрість свідчить: «Герої живуть доти, поки про них пам'ятають». І наша головна задача - зберегти в пам'яті прийдешніх поколінь подвиг нашого народу в роки Другої світової війни.
Нехай же вічно живим полум’ям горить священний вогонь людської Пам’яті!