Графік проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад
Графік проведення районного етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
у 2015/2016 навчальному році
Дата |
Предмет |
Місце проведення |
Відповідальні |
10.10.2015 |
Біологія Інформаційні технології |
Дзерж .р-н КЗШ №103 Довг. р-н КЗШ №87, КГТЛ №129,КНТМЛ №81 Жовт. р-н КЖЛ Інгул.р-н КЗШ №№59,114 Саксаг. р-н КНВК №35, КСШ №107, Тернівск. р-н КТГ Центр.-Міськ.р-н КЦМЛ |
Шадир Т.М. Турчин Н.Л. Лихацький А.В. Младьонова А.Г. Лавренко Л.І.
Бандоля В.О. Бойко Г.П. |
11.10.2015 |
Українська мова Фізика |
Дзерж .р-н КЗШ №26 Довг. р-н КНТМЛ №81 Жовт. р-н КЗШ №125,126 Інгул.р-н КЗШ №№59,102 Саксаг. р-н КЗШ№119,КСШ №118 Тернівск. р-н КЗШ №27 Цен.-Міськ.р-н КЦМЛ |
Тітаренко Л.М. Микитишина Л.В. Гребенщикова Л.П. Младьонова А.Г. Лавренко Л.І. Марків Т.В. Бойко Г.П. |
16.10.2015 |
Астрономія |
Дзерж .р-н КГ №95 Довг. р-н - КЗШ №109 Жовт. р-н КЗШ №36 Інгул.р-н КЗШ №82 Саксаг. р-н КСШ №74 Тернівск. р-н КЗШ №78 Цен.-Міськ.р-н КЦМЛ |
Тітаренко Л.М. Микитишина Л.В. Нежигай К.І. Младьонова А.Г. Лавренко Л.І. Бандоля В.О. Бойко Г.П. |
17.10.2015 |
Російська мова та література Інформатика |
Дзерж .р-н КЗШ №103 Довг. р-н КГТЛ №129, КЗШ №87Жовт. р-н КГ №49 Інгул.р-н КЗШ №№59,114 Саксаг. р-н КЗШ №72; КЗШ №19,122, Тернівск. р-н КТГ Цен.-Міськ.р-н КЦМЛ |
Тітаренко Л.М. Павленко М.С. Кольчіба Г.М. Запорощенко І.І. Мещерякова Т.В.
Бандоля В.О. Бойко Г.П. |
18.10.2015 |
Історія Географія |
Дзерж .р-н КЗШ №26 Довг. р-н КЗШ №94 Жовт. р-н КЗШ №№93,111 Інгул.р-н КГ №127 Саксаг. р-н КЗШ №19 Тернівск. р-н КЗШ №42 Цен.-Міськ.р-н КЦМЛ |
Гребенщикова Л.П. Кольчіба Г.М. Шадир Т.М. Запорощенко І.І. Лавренко Л.І. Лихацький А.В. Турчин Н.Л. |
30.10.2015 |
Математика |
Дзерж .р-н КГ №95 Довг. р-н КЗШ №88 Жовт. р-н КЗШ №86 Інгул.р-н КЗШ №102 Саксаг. р- н КПНЛ Тернівск. р-н КЗО «КТЛ» Цен.-Міськ.р-н КЦМЛ |
Заїкіна З.М. Микитишина Л.В. Нежигай К.І. Младьонова А.Г. Лавренко Л.І Бандоля В.О. Бевзюк Т.В. |
31.10.2015 |
Іноземні мова (англійська, німецька) Правознавство |
Дзерж .р-н КЗСШ №4 Довг. р-н КЗШ №130 Жовт. р-н КСШ №71,КЗШ №112 Інгул.р-н КГ №127 Саксаг. р-н КСШ №74 Тернівск. р-н КЗШ №117 Цен.-Міськ.р-н КЦМЛ |
Тітаренко Л.М. Мещерякова Т.В. Нежигай К.І Младьонова А.Г. Лихацький А.В. Бандоля В.О. Дудник -Тітаренко М.Ю. |
01.11.2015 |
Трудове навчання Хімія |
Дзерж .р-н КГ №95 Довг. р-н КЗШ №128 Жовт. р-н КЗШ №№32,33 Інгул.р-н НВК «КЗШ №9», КЗШ № 99 Саксаг. р-н КЗШ №122 Тернівск. р-н КЗШ №№61,110 Цен.-Міськ.р-н КЗШ №85, КЦМЛ |
Кольчіба Г.М. Микитишина Л.В. Нежигай К.І. Младьонова А.Г. Гребенщикова Л.П. Бандоля В.О.,Марків Т.В. Бевзюк Т.В.,Шадир Т.М. |