29 серпня вчителі працювали з повною віддачею

images29 серпня о 8-30 розпочалась виробнича нарада.
Голова ПК Морозова Л.А. привітала колектив з новим трудовим циклом, проінформувала колектив про приємні події в житті колег, які відбулись влітку, повідомила про кадрові зміни у школі.
Причиська Н.В. нагадала колегам внутрішкільні правила та провела інструктаж з охорони праці.
Хидивова Г.М. озв
учила підсумки підготовки НЗ до початку навчального року. Вчителям, яких кабінети було признано найкращими, директор школи вручила подяки.
Далі вчителі радились обговорювали минулий навчальний рік та завдання на 2014-2015 навчальний рік. Результати роботи за минулий рік досить плідні: збільшилась кількість переможців учнівських олімпіад, перші в рейтингу по району за діяльністю загальноосвітніх шкіл у 2013-2014 н.р. Вагомі здобутки мала школа у виховній, позакласній та міжнародній діяльності. Вчителі обговорили проблемні питання в роботі, прийнято рішення педради про вдосконалення навчальної, методичної та господарської роботи.

Прийнято рішення проводити вербальне оцінюв
ання знань учнів 5-х класів протягом ВЕРЕСНЯ місяця.
Секретарем педради на 2014-2015 н.рік обрано Чудінову С
.М. Рішенням педради ухвалили річний план роботи школи.