10 та 11 вересня стартував спортивний сезон серед шкіл Саксаганського району

Згідно з положенням про проведення шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії», щороку у вересні, серед збірних команд учнів загальноосвітніх середніх закладів освіти відбуваються районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», переможці яких захищають кольори своїх районів і шкіл на міських і обласних змаганнях.
10 та 11 вересня 2018 року на спортивних майданчиках КЗШ № 19 (вул. Івана Авраменка, 20) та КСШ № 74 (мкр. Ювілейний, 1) відбулися районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів освіти 2006 р. н., в яких взяли участь 240 юних спортсменів з 16 закладів освіти. Команди грали в двох групах за Олімпійською системою на вибування, до фінальної частини потрапляли лише по дві команди.
У першій грі учні школи переграли однолітків з КЗШ № 118 з рахунком 3:1. У другій грі за вихід у півфінал нашими суперниками були учні з КЗШ № 41. Гра "Тримала" всіх вболівальників у напрузі до останньої секунди, - рахунок 3:3, а в серії пенальті Бойко Назар продемонстрував впевнену гру на лінії воріт 2:1 - ми у півфіналі!
За жеребом учні грали з КЗШ № 51 і хлопці впевнено здобули путівку у фінал 3:0.
У фіналі грали з КЗШ № 120 і з першої хвилини виправили 1:0. Гол забив Овсянік Нікіта, потім двічі відзначився Михайленко Ілля і крапку в грі ставить Деревянко Дмитро забивши гол після передачі Бойка Назара 4:1.
Нагородження кубками, медалями та грамотами проводив Толбас Валентин Олександрович, голова спортивного комітету Саксаганської у місті ради.
КЗШ № 68 чемпіони  Саксаганського району з футболу.
Побажаємо нашим хлопцям гучної перемоги!
IMG-69801ae60f2bbff02608ed9e77a83bbb-V новый размер IMG-749ed27ca4cae3e2c80c315075ee81d7-V новый размер