Міський конкурс «Юний дипломат»

IMG 20190202 2245342 лютого 2019 року наша школа вперше стала учасником міського конкурсу «Юний дипломат».
Команда учнів 10 класу успішно пройшли перший, заочний тур конкурсу, онлайн – опитування на тему «Системи освіти зарубіжних країн».
Другий, очний тур конкурсу проходив на базі КСШ №4. Козаков Богдан, Пустовойтенко Анастасія, Сас Катерина, Степаненко Дар’я, Поцко Поліна презентували команду «68-й Дипломатичний Корпус», систему освіти Південної Кореї, демонстрували свої знання з теми «Культурна спадщина України», даючи відповіді на питання вікторини, вели дискусію щодо широкого кола проблем міжнародних відносин під час моделюючої гри «Дипломатичне рішення» у форматі роботи з кейс-технологією. Завдяки допомозі вчителів історії, географії, іноземної мови, інформатики учні продемонстрували високий рівень підготовки з питань міжнародного права, міжнародної економіки та англійської мови. А відеоролик «Українська школа майбутнього» виявився одним з найкращих під час конкурсу!
Не дивно, що команда здобула перемогу у номінації «Найерудованіша команда»! Вітаємо учасників із вдалим дебютом! Бажаємо успіхів і надалі!
І, як було сказано у візитці команди «Нехай успішне майбутнє нашої школи об’єднає нас у єдине коло!»
IMG 20190202 095955 IMG 20190202 125337
IMG 20190202 130434