21-26 липня відбувся ІV міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва та творчості «Сузір’я Алупки 2013»

Сонце, море, гори!... І сузір’я талантів!!! Що може бути кращим відпочинком?!

Так, учні нашої школи Ярослав Рудяк (8-А клас) і Владислав Головчак (11-Б клас) вибороли перші місця у ІV міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтва та творчості «Сузір’я Алупки 2013» в рамках проекта «Зірки ХХІ століття»! Не тільки поважне професійне журі, очолене народним артистом України Василем Крачковським, а й усі учасники фестивалю та глядачі визнали виступи наших вокалістів найкращими!

Не тільки галаконцерт із нагородженням, і сам конкурсний день проходили під відкритим небом на головній площі міста Алупки. Тож глядачів було чимало, бо фестиваль проходив на честь 75-ї річниці цього мальовничого Кримського міста. Заворожені слухачі захоплювалися неповторними голосами наших хлопців, їх манерою виконання та тими художніми образами, що створювали на сцені юні аматори. А одна з пісень Ярослава навіть принесла йому Приз глядацьких симпатій.

Ми вітаємо юних переможців, їх батьків, керівника та всіх, хто вболіває за рідне місто, рідну школу із перемогою! Бажаємо натхнення та нових досягнень!!!