Наказ "Про проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності (відзначення Всесвітнього дня охорони праці)"

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 68

_______2017 року

м. Кривий Ріг

№  ____

Про проведення тижня з охорони

праці та безпеки життєдіяльності

(відзначення Всесвітнього

дня охорони праці)

На виконання Законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про правові засади цивільного захисту», а також з метою створення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та профілактики травматизму учасників навчально-виховного процесу,-

НАКАЗУЮ:

1.Провести з 24 по 28 квітня 2017 року тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, електробезпеки, техніки безпеки присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

2.Призначити відповідальним за проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності заступника директора з навчально-виховної роботи Морозову Л.А.

3.Створити оргкомітет з проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності у складі:

Голова оргкомітету – Морозова Л.А., заступник директора з навчально-виховної роботи;

Члени оргкомітету:    Давидова К.М., заступник директора з АГР;

Причиська Н.В., голова ПК.

4.Розробити та затвердити план заходів, що будуть проводитись протягом тижня, призначити осіб, відповідальних за їх проведення, до 23 квітня 2017 року (додаток 1).

5.Проаналізувати результати проведення тижня та перевірки стану охорони праці в навчальному закладі та підготувати проект наказу.

6.Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                         Л.Камлик

З наказом ознайомлені:

Морозова Л.А. ______________

Давидова К.М. _____________

Причиська Н.В. _____________

до наказу

від ________2017 №

ЗАТВЕРДЖУЮ

______ Л.Камлик

ПЛАН ЗАХОДІВ

Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 68

з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

Тиждень охорони праці

з 24.04.17 по 28.04.2017 року

Час і місце проведення

24.04.17р.

1. Доведення звернення Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення у школі Дня охорони праці.

2.  Проведення консультацій  «Надаємо відповіді з питань охорони праці» відповідно до нормативно-правових документів: Закони України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про охорону дитинства», «Про правові засади цивільного захисту», Положення про організацію охорони праці учасників навчально-виховного процесу, Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу, Постанова КМ України №559 від 23.05.2001 року «Порядок проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників».

3. Розміщення на сайті  школи звернення Оргкомітету та плану заходів з нагоди Дня охорони праці.

Морозова Л.А.

Давидова К.М.

25.04.17р.

1. Перевірка стану дотримання відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками; наявність куточків з охорони праці та безпеки життєдіяльності, наявність планів евакуації на кожному поверсі і в кабінетах.

2. Конкурс плакатів «Кращий слоган з охорони праці» для учнів 8 – 11 кл.

3. Засідання Міністерства інформації. Випуск шкільної газети «Професійні захворювання – проблема глобального масштабу».

протягом дня

Причиська Н.В.

Майорова О.С.

26.04.17р.

1. Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» ( 4-7 кл.)

2. Проведення тренінгу для педагогічного колективу «Будь здоровим, учителю»

3.Проведення тематичної відеопередачі «Щоб мудрість не стала безумством» присвяченої Чорнобильській трагедії.

Пономарьова Н.П.

Кучерук О.С.

27.04.17р.

День цивільного захисту

28.04.17р.

1. Вікторина для учнів початкової школи  «Безпека в запитаннях і відповідях».

2. Розміщення на шкільному сайті матеріалів проведення у школі Дня охорони праці.

3. Підведення підсумків тижня

Шкільні перерви

Душко Ю.С.

Протягом тижня