Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

До уваги мешканців та гостей міста Кривого Рогу! Відбудеться перевірка сирен!


243356485 236199038468640 5128647439496611835 n

29 вересня 2021 року о 13 годині 55 хвилин управлінням цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.
Почувши сирену, зберігайте спокій - вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!
Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу „Увага всім” і дійте відповідно з отриманою інформацією.
Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.
Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

ПАМ’ЯТКА
для мешканців та гостей міста про порядок оповіщення у рай виникнення
надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій - це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.
Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.
Запам’ятайте! Сирена і переривисті гудки інших сигнальних засобів означають сигнал цивільного захисту - «Увага Всім!».
Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.
Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій.
На кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлено варіанти повідомлень на можливі надзвичайні ситуації.
Прослухавши інформацію кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.
ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час виникнення надзвичайної ситуації, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в осередки (зони) ураження, порядок дій населення, що знаходиться на даній території, іншу важливу інформацію.
КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності у відповідності з планом цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або вказівками органів управління цивільного захисту.
ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:
  • гримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор для того, щоб слухати розпорядження і вказівки центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій:
  • повідомити про отриману інформацію сусідів;
  • постійно гримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку га інше), гроші, засоби зв'язку, предмети особистої гігієни, запас їжі т а води;
  • провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ. водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;
  • знатті місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо), де можна укритися.
* ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ
МІСЦІ (магазині, театрі, на ринку тощо) уважно і спокійно прослухайте повідомлення і дійте) відповідності з отриманими вказівками.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного
захисту населення виконкому Криворізької міської ради.

ДрукE-mail