Герої не вмирають!

nsНебесній Сотні, шана й молитви
За чисті душі, що злетіли в небо
Їм шлях високий Боже освяти
І в мирі Господи прийми до себе.

19 лютого в школі відбувся захід-реквієм пам'яті Небесної сотні. Ми сьогодні в скорботі й з великою нашою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками.
Бібліотекар разом з дітьми 9-А класу зробили екскурс в історію тих трагічних подій, а учні 6-А класу декламували вірші, які оспівували героїчні події на Майдані. Захід продовжився тужливою піснею "Гей, пливе кача по тисині", яка стала символом Небесної сотні. Школярі 6-х класів переглянули уривки з циклу документальних фільмів "Зима, що нас змінила" та вшанували пам’ять загиблих Героїв Майдану хвилиною мовчання.
Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

DSC01823  DSC01832