Зустріч з лейтенантом ЗСУ

DSCF1710-800x800«А ми тую червону калину підіймемо,
А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!»

На Першому уроці 2015/2016 н.р. учні 4-А обговорили, чому Україна зажурилась (війна!), що вони можуть зробити для Батьківщини (допомагати воїнам АТО, збирати кришечки з пляшок, використані батарейки, економити електричну і теплову енергію і т. ін.) А через тиждень випала нагода зустрітись із воїном з АТО, задати питання, послухати. Адже про війну майже всі чули тільки по телевізору.
До учнів 4-А класу завітав заступник командира батареї по роботі з особовим складом О. В. Косіненко. Дитячих питань було багато: і про причину війни, і про російського президента В. Путіна, і про ставлення росіян до війни. Чотирикласники поцікавилися зброєю, кількістю обстрілів, харчуванням солдатів. Олександр Володимирович (мирна професія – викладач історії) докладно відповів на питання учнів. Також він зазначив, що дитячі малюнки, оберіги дуже цінуються солдатами. Ще О.В. Косіненко закликав учнів прийняти участь в акції «Подаруй книгу солдату». Воїни потребують у хвилини перепочинку книги для духовної розради. Чотирикласники передали свої листи і малюнки солдатам і подякували О.В.Косіненку за зустріч.

DSCF1705-800x800 DSCF1707-800x800 DSCF1708-800x800