«Ми віримо в майбутнє твоє, єдина Україно!»

Сьогодні, 22 січня 2016 року, ми відзначаємо День Української державності, Української Соборності, вшановуємо дві визначні події в нашій історії - це проголошення Української Народної Республіки незалежною, вільною Самостійною державою (відбулося 22 січня 1918 р) та 97 річницю проголошення Акту Злуки Західноукраїнської Народної Республіки і Української Народної Республіки.
Довгим та важким був шлях до незалежності. Соборності держави. Саме любов до рідної землі, вільного рідного слова привели багатьох синів та дочок України до безсмертя. Тихо палає свічка, тільки стук метроному лунає в тиші актової зали - хвилиною мовчання вшановує учнівство героїв. Затамувавши подих, слухають учні 5-8 класів про славне минуле нашої держави, і світиться в оченятах вогник надії, а в серцях підростаючого покоління вічні слова: «Ми- єдина країна. Навіки. Схід і Захід».
Тема Соборності об’єднала виставку дитячих малюнків, що розмістилася у фойє школи, червоною стрічкою пронизала години спілкування, тематичну виставку у шкільній бібліотеці.
І залишиться у пам’яті жовто-блакитним вогником маленького прапорця, який спалахнув на єдиному флеш-мобі: «Ми віримо в майбунє твоє, єдина Україно!».

IMG 0110-800x800 IMG 0111-800x800 IMG 0113-800x800

IMG 0116-800x800 IMG 0120-800x800