Відкриття меморіальної дошки Андрію Петровичу Королюку

В переддень святкування Дня захисника України на фасаді школи встановили меморіальну дошку полеглому під Іловайськом Андрію Королюку. Щоб вшанувати ім’я полеглого воїна, на відкриття меморіальної дошки прийшли бойові друзі Андрія, заступник голови Саксаганського виконкому Криворотній Ігор Іванович, капелан 40-го батальйону Юрій, жителі мікрорайону, учні. «Встановлення цієї дошки - ініціатива нашої громадської організації. Ще у травні ми пообіцяли мамі Андрія зробити це», - говорить заступник голови ГО "Батальйон національного захисту "Кривбас" Андрій Єрьоменко. Андрій загинув під Іловайськом 29 серпня 2014 року. В результаті наполегливих зусиль рідних загиблого та пошуковців тіло А.П. Королюка було ідентифіковано та перепоховано на Центральному кладовищі м.Кривий Ріг.

1md  2md  3md  4md  5md  6md