• ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ
    Станом на 22.06.2020 року школа оголошує конкурс на заміщення вакансій:
    вчителя математики,
    вчителя інформатики,
    вчителя технічної праці,
    вихователя ГПД,
    вчителя початкових класів,
    вчителя ритміки,
    робітника з обслуговування шкільної будівлі,
    двірника, озеленювача.
    З метою працевлаштування у закладі Ви можете надіслати резюме
    або ж звернутися безпосередньо до адміністрації закладу.
  • Шановні батьки нагадуємо вам про необхідність проходження дітьми
    профілактичного медичного огляду за формою 086-1/0 у дільничного педіатра

Діти: 11, 14, 15 років додатково оглядаються хірургом та стоматологом,
    здають аналіз крові на гемоглобін;
    16 - 17 років оглядаються тільки стоматологом - Качалова, 13; тел.: 098 902 19 93;
    14 - 18 років флюорографічне обстеження - Детская больница № 4, тел.: 096 142 46 22.
    Педіатр на м-н. Гірницький приймає за попереднім записом за телефоном: 0676285655.
  • Обмежено доступ до освітніх закладів не працівникам цих закладів!

Адміністрація закладу повідомляє, що відповідно до розпорядження Криворізького міського голови від 12.03.2020 № 67-р, наказу департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 17.03.2020 № 77 обмежено доступ
    до освітніх закладів не працівникам цих закладів,

за виключенням надзвичайних та аварійних ситуацій

(за попередньою домовленістю з керівником закладу).
    Можливе надання документів до закладу та запит на них
  • Шановні батьки! Карантин - це не канікули!

З метою запобігання поширенню на території України

коронавірусу COVID-19 закликаємо свідомо відноситися
    до протиепідемічних заходів та утриматися від відвідування
    громадських місць та місць з великим скупченням людей,

в тому числі дитячих та спортивних майданчиків!
    Не наражайте на небезпеку життя та здоров’я Вашої дитини!
  • ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ, УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

На сайті встановлена функція для переходу на сайт EdEra.
    Educational Era – проект, який займається розробкою освітнього онлайн-контенту
    та рішень для платформ онлайн-навчання.
    Це допоміжний портал для роботи в навчальному процесі.

M18-logo-big

М.18. Всеукраїнська імітаційна гра-вибори

Про проект: Головна особливість виборів «Партія моєї мрії» в тому, що діти і молодь свій вибір робитимуть не за назвою партії чи іменем її лідера. Назви партій будуть приховані за літерами (партія А, партія Б тощо). Дітям пропонується зробити свій вибір орієнтуючись на зміст передвиборчих партійних програм і обрати ту, що найбільше відповідає власним переконанням. Щоб зрозуміти сутність демократії, виборчого процесу та навчитися аналізувати політичні програми в навчальних закладах та осередках роботи з дітьми й молоддю пройдуть заняття й активності з політичної просвіти.

Мета проекту: Привернення уваги дітей і молоді до суспільного життя, процесу свідомого вибору влади, долання стереотипів щодо політичної діяльності і як підсумок - формування громадянських та соціальних компетентностей.

Всеукраїнська імітаційна гра «Партія моєї мрії» проводиться в рамках міжнародного проекту «За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці низки громадських організацій та закладів освіти.